Dizainai ir reikšmės

23 vėžlių tatuiruotės su nuostabiais simboliais ir prasmėmis

vėžlys-tatuiruotė-7

Nors kai kurie iš pradžių gali galvoti, kad vėžlio tatuiruotės reikšmė yra paprasta, jis yra lėtai judantis žavingas mažas jūros padaras, žinantys supranta, kad šis mažas gyvūnas simbolizuoja daugybę unikalių ir kūrybingų reikšmių.

Jis gali atrodyti lėtas ir neapsaugotas, tačiau šis mažas vaikinas dešimtmečius buvo populiarus įvairių tatuiruočių dizaino pasirinkimas. Jei jums įdomu, ar vėžlio tatuiruotė jums yra tinkamas pasirinkimas, apsvarstykite visas šias priežastis, kodėl tai galėtų būti puikus jūsų kūno dailės dizainas.

Lėtas ir pastovus padaras

Visi žino, kad vėžlys yra lėtas, visi žino, kad jis yra pastovus, ir būtent toks lėtas ir pastovus požiūris padėjo vėžliui įveikti kiškį ir sudarė precedentą daugeliui tų idealų. Vėžlio tatuiruotės reikšmė reiškia daugelį gebėjimas ištverti bet kokias kliūtis, kad ir kaip sunku jos pasirodytų pradžioje.

Vėžlys prasiverš, ir jei viskas pasidarys sunku, jis pasitraukia į savo kiautą, kad apsisaugotų, ir gyvena kovoti kitą dieną. Jo savigynos mechanizmas suteikia jam apsaugą nuo bet kokių jo gyvenimo audrų, ir tai patinka daugeliui, kurie kovoja savo gyvenime ir yra stipresni už tai.

Paskutinis stovintis

Tie, kurie išgyveno sudėtingus laikus arba nugalėjo priklausomybę ir yra geresni, žiūri į vėžlio tatuiruotę kaip savo kovos ir ilgo kelio priminimą. Vienas iš patraukliausių vėžlio aspektų kai kuriems yra tai, kad jis turi labai mažai plėšrūnų.

Niekas nenori skirti laiko vėžliui, kai jis yra užrakintas savo kiauto apsaugoje. Tie, kurie yra pakankamai kvaili, kad stengtųsi, nusivylę ir pereina prie silpnesnių priešininkų.

Tai, kad vėžlys yra saugus savo odoje, iš tikrųjų padidina jo gyvenimo trukmę daugeliui senovės kultūrų vėžlys buvo ilgaamžiškumo, ištvermės ir atkaklumo simbolis.

Vėžlio simbolika

Kalbant apie vėžlio tatuiruotės reikšmę, reikia tik pažvelgti į tai, kiek laiko šis padaras buvo šalia, kad suprastų visą simboliką. Buvo rasta vėžlių fosilijų, datuojamų prieš 200 milijonų metų.

Šis mažas vaikinas vis tiek važinėja po visą tą laiką ir dėl šios priežasties jau seniai buvo siejamas su labai patraukliais idealais, kuriuos žmonės mėgsta tatuiruotes, panašiai kaip jūrų arklio tatuiruotės reikšmės.

Vėžlio tatuiruotė reiškia gyvenimo tęstinumą, atkaklumą būti šio biologinio gyvenimo žemėje dalimi, raginimą užsisakyti ir nepajudinamą kantrybę.

Vėžlys taip pat gali simbolizuoti gyvenimo stabilumą, mažą jėgą, nekaltumą ir apsaugą, kaip ir mažų paukščių tatuiruotė.

Judėjimas savo tempu

Vėžlys ne tik juda lėtai ir stabiliai, bet ir savo tempu. Žmogus, kuris neseka avių, tas laukinis vaikas, tas, kuris žengia į savo būgno ritmą, tikrai yra pagrindinis kandidatas į vėžlio tatuiruotę.

Jų nerūpestingas požiūris taip pat priskiriamas tam, kad jie yra vieni išmintingiausių sielų gyvūnų karalystėje.

Kalbėdamas apie išmintį, vėžlys viską daro labai metodišku tempu, todėl vieną dieną imasi savo išminties, vieną dieną kovoja savo kovas ir sutelkia dėmesį į tai, kaip išgyventi šiandien, ir jų nerimauja rytojaus.

Vėžlys nereaguoja į aplinkinius dalykus, jie tiesiog priima ir eina toliau, tai yra unikali šio tvarinio prigimtis.

Vanduo ir vėžliai

Labai dažnai vėžlys ir vanduo yra susieti, ypač kuriant tatuiruotę. Atrodo, kad vandens judėjimas, vėžlio judėjimas yra harmonijoje, nes šis padaras be vargo slysta jūra į bet kurią srovės vietą.

Jis nesistengia kovoti su srove ir nebijo plėšrūnų, yra susikoncentravęs į atliekamą užduotį ir padarys viską, ko reikia, kad galėtų plaukti vandenimis, kad jo nugara būtų prieš bangas, ir jis patenka ten, kur eina, kai tik ten patenka.

Ši intuicija ir buvimas viena su jūra jungia daugybę vandens kūdikių, kurie jaučia gilų potraukį ir ryšį su vandeniu.

Vėžliai ir Tolimieji Rytai

Vėžlys turi labai ilgą simbolinę istoriją su Tolimaisiais Rytais. Japonų ir kinų kultūros šimtmečius vėžlį siejo su ilgaamžiškumu. Pasak legendų, vėžlys yra kosminės visatos atvaizdas.

Norėdami geriau suprasti tą tvarką, pirmiausia pažvelkime į apvalkalą, kuris simbolizuoja visus dangus. Manoma, kad vėžlio kūnas yra žemės. Apatinė vėžlio pusė yra požemis.

Iš šių dalių per legendas manoma, kad vėžlys sukėlė visatą. Kitos kultūros bėgant metams pritaikė idėją, kad vėžlys simbolizuoja kūrybą ir motinystę.

Vėžlio kiautas yra labai unikalus tuo, kad šimtmečius buvo naudojamas ateičiai numatyti. Jo apvalkalas ir pilvas laikomi šventais raštais ir žvaigždžių žemėlapiu.

Dauguma vėžlių kriauklių yra suskirstytos į trylika skirtingų sekcijų, kurios ilgą laiką buvo susijusios su mėnulio fazėmis bet kuriais metais.

Dabar, kai į mišinį įtraukiate visus mėnulio vaikus, vėžlio tatuiruotės patrauklumas pasiekia dar platesnę auditoriją. Mėnulis, vanduo ir žemė yra kažkas labai artimo ir brangaus tiems, kurie ieško kūrybingų tatuiruočių.

Kaip matote dabar, vėžlio tatuiruotės reikšmė yra gana plati, tačiau jo lėtas ir tvirtas pasiryžimas išgyventi kiekvieną dieną yra patrauklus daugeliui.

Tie, kurie susiduria su piktnaudžiavimo santykiais, kovoja su priklausomybe, kuri taip pat yra susijusi su azartinių lošimų tatu, arba kovoja su savo unikaliomis situacijomis, visi mano, kad vėžlių dizainas gali priminti jiems imtis dalykų vieną dieną ir toks požiūris leis jiems išgyventi kitą dieną.

Vėžliui svarbiausia yra atkaklumas ir, nepaisant to, koks didelis iššūkis, vėžlys galiausiai atliks savo darbą.

Straipsniai, kurie jums gali patikti:

  • Tatuiruotės maitinimo šaltinis – 6 patarimai, kaip išsirinkti geriausią
  • Kas yra tatuiruočių tepalai ir kodėl turėtumėte juos naudoti?
  • Tatuiruotės rankos atrama – ko ieškoti perkant
  • Rotaciniai tatuiruočių rinkiniai – už ir prieš
  • Tatuiruočių mašinų rėmai – viskas, ką reikia žinoti