Dizainai ir reikšmės

23 populiarios kario tatuiruotės ir reikšmės

best-3d-warrior-face-tattoo-on-arm

Tiek moterims, tiek vyrams karių ir kovotojų tatuiruotės šiais metais tampa vis populiaresnės. Rašalo rašymas su kario dizainu vaizduoja tam tikrą vidinės stiprybės laipsnį kad kreipiasi į mases.

Kario tatuiruotė simbolizuoja asmens paveldą, priminimą apie tikslus ir norą sutelkti dėmesį į siekius. Kitiems kario tatuiruotė reiškia norą kovoti už priežastis, kuriomis kažkas tiki, saugo šeimą ir kovoja be baimės.

Daugybė dizaino galimybių daro šias kario tatuiruotes neįtikėtinai asmeniškas.

Šiuolaikinės kario tatuiruotės reikšmė

Dėl to kario tatuiruotės dizainas turi daug reikšmių, jis greitai tampa vienu iš populiariausių kūno rašalo stilių. Kai kuriems tatuiruotė gali būti jų vidinės stiprybės, galios ir kultūrinio paveldo atvaizdas.

Kitiems kario dizainas gali būti apsaugos, feminizmo ar vyriškumo simbolis. Karys kupinas pasididžiavimo, vyriškumo ir turi tokį neįtikėtiną norą kovoti už savo įsitikinimus. Karys nebijo dalyvauti istoriniuose mūšiuose ir dažnai sustiprės, kai jį meta iššūkis didesniems priešams.

Kario tatuiruotės variantai

Turint tiek daug skirtingų kario tatuiruotės reikšmių ir variantų, svarbu, kad prieš rašydami rašalą gerai suprastumėte, ką kiekvienas reiškia.

Tokiu būdu jūsų kario dizainas bus unikalus jums ir atitiks jūsų pagrindines vertybes bei įsitikinimus. Apsvarstykite galimybę pridėti kūrinių eilių ar ginklų, kad galėtumėte dar labiau suasmeninti savo tatuiruotę.

Čia pateikiamas išsamus karių stilių ir jų unikalių reikšmių sąrašas be konkrečios eilės:

Keltų karys – Vienas iš populiariausių karių tatuiruočių dizainų su Velso, Škotijos ir Airijos kilmės žmonėmis, šiose tatuiruotėse yra įmantrios mazgų detalės ant skydų ar šalmų arba kaip fonas kariams stovėti.

Šios tatuiruotės demonstruoja vyriškumą ir galią bei norą priešintis bet kokiam priešininkui ar bet kam, kas jums trukdo.

Genties karys – Genties karių dizainas yra daugiamečiai mėgstamiausi, išskirti savo dizainą iš visų masių. Tradicinis genčių tatuiruočių stilius apima plačius juodus potėpius, sudarančius dizainą.

Šis genčių stilius reiškia ryšį su šeima, garbę ir bebaimiškumą kovoti su bet kokiu priešininku, kad ir koks jis būtų didelis. Šios simbolinės tatuiruotės rodo stiprumą skaičiais ir nepajudinamą jėgą.

Senovės karys – Galingiausi kariai gyveno prieš tūkstantmečius, jie kovojo didžiulėse kovose, naudodamiesi tik rečiausia šarvo ir ginkluote.

Šie bauginantys kariai buvo tokių kultūrų dalis kaip graikai, vikingai ir mongolai. Šis ypatingas tatuiruotės dizainas gali parodyti bebaimiškumą, pirmapradę jėgą ir jėgą.

Moterys kariai – Nemanykite, kad šios kario tatuiruotės turi būti tik apie vyrus, mūsų istorijoje taip pat buvo išskirtinių moterų karių. Keltų karys Maeve ir Joan of Arc yra tik du, tačiau šios karės moterys yra puikus pasirinkimas norint pasidaryti kario tatuiruotę.

Šios tatuiruotės simbolizuoja turėjimą tvirtus įsitikinimus, parodykite pagarbą moteriškoms jėgoms ir gali simbolizuoti jūsų pačių feministinius įsitikinimus.

Romos karys – Galbūt kai kurie žymiausi pasaulio kariai, kuriuos kada nors pažinojo, Romos kariai tikrai buvo skirtingi. Šie nuostabūs kovotojai gyveno pagal principinę stiprybę skaičiumi, kad ir kokie puikūs būtų jų priešininkai.

Daugelyje romėnų tatuiruočių yra užrašai, rašyti lotyniškai, pvz., „Carpe diem“, o tai reiškia „pasinaudok diena“ arba „Veni“, „Vidi“, „Vici“, o tai reiškia, kad atėjau, pamačiau, nugalėjau.

Nesvarbu, ar pasirinksite tradicinį šalmą, kardą ar skydą, jūsų tatuiruotė reiškia neribotą galią, jėgą ir koordinaciją.

Havajų karys – Havajų žmonės ir kultūra yra unikalūs Amerikoje, todėl Havajų kario tatuiruotės pasidarymas yra vienas geriausių būdų parodyti valstybės pasididžiavimą. Šios tatuiruotės atspindi kultūros jėgą ir grožį ir dažnai vaizduojamos kaip kaukėti kariai, kurie įbaugino savo priešus.

Kario apyrankė, naudojant juodą kryžminio perėjimo modelį, šiandien yra labai populiari, apeinanti ranką ir tęsiama nuo rankos iki krūtinės, uždėta virš širdies. Jei norite laikytis tradicinio Havajų stiliaus, būtinai naudokite juodą rašalą.

Samurajų kariai – Samurajų tatuiruotės pasidarymas yra fantastiškas būdas parodyti senąją karių kultūrą, kurią daugelis gerbia iki šiol. Samurajų tatuiruotė parodo jūsų giminingumą šiai senovės karių klasei.

Šie piešiniai vaizduoja karius su ištrauktais kardais, paprastai su šviežiu krauju, kad parodytų, kiek priešų jau buvo nugalėti. Samurajus yra turtingas tradicijų, bebaimis, pasitikintis savimi ir sukelia baimę tiems, kurie nori jiems priešintis.

Šios tatuiruotės puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, nes yra tiek daug karių tatuiruočių rūšių – nuo senovės gentainių iki visų paminklų žuvusiems bendražygiams..

Kario tatuiruotės atneša turtingą kultūrų istoriją iš viso pasaulio, o tai reiškia, kad galėtumėte rasti tobulą kario tatuiruotę, kuri jums tinka.

Straipsniai, kurie jums gali patikti:

  • Tatuiruotės maitinimo šaltinis – 6 patarimai, kaip išsirinkti geriausią
  • Kas yra tatuiruočių tepalai ir kodėl turėtumėte juos naudoti?
  • Tatuiruotės rankos atrama – ko ieškoti perkant
  • Rotaciniai tatuiruočių rinkiniai – už ir prieš
  • Tatuiruočių mašinų rėmai – viskas, ką reikia žinoti