Dantų menas

Dantų menas

19 reperių, nešiojančių auksinių grotelių groteles

Grotelės yra laikini dangteliai, kurie gali būti pagaminti iš tokių medžiagų kaip auksas, sidabras, deimantas, brangakmeniai ar kiti metalai, kuriuos dėvėtojas uždeda ant dantų. Nešioti auksą ir deimantus ant dantų nėra kažkas naujo, o istorija siekia tūkstantį metų. Bet nesijaudinkite, mes jums pasakėme apie grilių A-Z. Kad ir kaip būtų laikomi sveiki balti dantys, šiais laikais auksiniai dantys sugrįžta į paveikslėlius ne dėl medicininių priežasčių, o dėl estetikos. „Grills“ taip ilgai priklausė konkrečiai bendruomenei, kurioje yra visi hiphopo menininkai. Ši tendencija pradėjo formuotis devintojo dešimtmečio pradžioje, tačiau ji išaugo iki 20 metų vidurio.

Yra daugybė grotelių rūšių, kurias galite dėvėti ir netgi pritaikyti pagal savo skonį, pavyzdžiui, įsigykite metalines groteles ir pridėkite deimantų ar kubinių cirkonio akmenų, kad pagerintumėte jų išvaizdą. Jie netgi būna įvairių formų ir dydžių, nes ne visi turi panašią dantų struktūrą. Nors groteles galite įsigyti vienam dantui, galimi ir pilni grotelių rinkiniai tiek viršutiniams, tiek apatiniams dantims. Šios tendencijos pradininku galima sakyti Eddie Plein, kuris taip pat yra „Eddie’s Gold Teeth“ savininkas ir buvo susijęs su daugeliu reperių. Jis pirmą kartą išbandė šią tendenciją su reperiu Flavor Flav. Kool G. Rap ​​ir Big Daddy Kane taip pat yra jo sąraše. Vėliau savo karjeroje jis sukūrė labiau pritaikytas grilius reperiams, tokiems kaip Ludacris, Lil Jon, Outkast ir Goodie Mob.

Maža kepsnių istorija…

Nuo 800 m. Prieš 200 m

Atrodo, kad etruskų civilizacija buvo viena iš senovės civilizacijų, pirmą kartą išbandžiusių grilius. Ši civilizacija buvo kilusi iš Italijos ir buvo labai turtinga. Nors nėra daug įrodymų, kurie vis dar išlikę iki šių dienų, daugelis archeologų išnaikino kapus ir kapus bei surinko informacijos, leidžiančios pradėti kepti ant grotelių. Dabar mes žinome, kad turtingos civilizacijos moterys mėgo nešioti auksinius dantis, kuriuos dabar manome kaip groteles. Jiems priekiniai dantys buvo pakeisti auksu daugiausia estetiniais tikslais. Net dantys, pagaminti iš dramblio kaulo, taip pat buvo madingi.

8 dešimtmetis

Tai buvo laikas, kai šiuolaikiniai žmonės pradėjo dėvėti šią tendenciją, kaip hiphopo menininkai, „Flavor Flav pr Public Enemy“ ir „Big Daddy Kane“, kurie vieni pirmųjų priėmė šią tendenciją ir taip pat ją išpopuliarino savo eroje. Tai buvo hiphopo bendruomenės papuošalai. Daugelis pastebėjo, kad kepsnių įsigijimas buvo saviraiškos dalis ir skirtingai nuo kitų papuošalų formų, tokių kaip didelės auksinės grandinėlės ir pan., Ši papuošalų forma tapo labiau populiari tarp žmonių.

Neseniai: nuo 2005 iki 2012 m

Grilio tendencija nė kiek nesumažėjo nuo devintojo dešimtmečio ir iš tikrųjų įgijo didesnį populiarumą. Daugelis įžymybių, tiek reperių, tiek ne reperių, sulaukė tokio susidomėjimo ir patraukė žiniasklaidos dėmesį savo plačiomis grotelėmis. 2005 metais Nelly atgaivino šią tendenciją su savo hip hopo singlu „Grillz“. 2010 metais Kanye pokalbių laidoje „Ellen DeGeneres“ atskleidė savo brangias deimantines groteles. Tačiau jis tvirtino, kad tai tikrai nėra grotelės, o tik pakeisti apatiniai dantys. Fasui buvo šiek tiek sunku patikėti ir buvo išsiaiškinta, kad jo pradiniai dantys nebuvo visiškai ištraukti, o greičiau nukirpti, kad juos būtų galima naudoti kaip dantų tilto pagrindą. Kaip ir Kanye, Lil Wayne taip pat pasirodė savo 150 000 dolerių grotelėmis pokalbių laidoje „Tonight“ su jimmy Kimmel. Daugelis įžymybių gavo groteles specialiai kai kuriems vaizdo įrašams, pavyzdžiui, Rohana, kuri gavo nuimamas auksines groteles už savo muzikinį vaizdo įrašą „You Da One“. Ši tendencija lydėjo kitas įžymybes, o didžiausias įrodymas yra tai, kad plaukimo olimpinių žaidynių nugalėtojas Ryanas Lochte 2012 m..

Grotelių makiažas: ar jas galima pritaikyti? Ar yra prieinamesnių? Ar egzistuoja „vienas dydis tinka visiems“ rūšys? … ir daugiau.

Kol technologijos dar nebuvo pasiektos, grotelės buvo gana standartinio dydžio, o dantys turėjo būti sureguliuoti pagal groteles. Tačiau šiomis dienomis ji pasikeitė ir yra pasirinktinių grotelių, kurios gali būti suformuotos pagal naudotojo dantų struktūrą. Grotelės paprastai gaminamos iš metalų, tokių kaip geltonas auksas, baltas auksas, rožinis auksas ar net sidabras. Galite žaisti su metalo sudėtimi lydinyje, kuris suteiks jums įvairių spalvų atspalvių ir savybių. Jei norite brangesnių grotelių, galite pasirinkti bet kurį brangakmenį ar deimantus. „Paul Wall“ yra viena iš brangiausių grotelių Holivude, kurios vertė yra trisdešimt tūkstančių dolerių. Jie yra deimantiniai, bet labai brangūs. Priežastis, kodėl jis savo aksesuarą pakėlė į visiškai naują lygį, buvo 2005 m. Nelly repas „Grillz“, kuriam Nelly norėjo bendradarbiauti su Paulu Wallu. Reperiai, patekę į tokių papuošalų sąrašą, yra Kanye Westas, Jay Z, Ludacrisas, Gucci Mane, Lil Jon, T-Pain, Diddy, Soulja Boy ir Lil Wayne. Tačiau ne tik vyrai reperiai, bet ir moterys reperės pastebėjo šią tendenciją. Pramonės moterys yra Miley Cyrus, Beyonce, Rihanna, Madonna ir Katy Perry.

Priešingai nei gana populiarūs įsitikinimai, kepsninės turėjimas ne visada yra estetinis. Auksas yra žinomas kaip puikus metalas, turintis sveiką burną. Auksinis dantis iš tikrųjų yra auksinė karūna arba dangtelis, esantis ant įprastų dantų. Klausiate, kodėl mes tikrai auksinius dantis? Na, auksiniai dantys yra būtini, kad padengtų ėsdinantį dantį, arba jei dantys yra lūžę, pakitę arba turite dantų šaknų kanalą. Naudojama karūna gali būti pagaminta iš aukso arba porceliano. Auksas, kurį naudoja gydytojai, tikrai nėra 100 proc. tai lydinių, tokių kaip auksas, varis ir kt., mišinys.

Panagrinėkime kai kurias aukso savybes, kad galėtume geriau suprasti, kodėl jis naudojamas odontologijoje:

 • Dėvėti auksinę karūną reiškia, kad senoji karūna reiškia, kad ji nebus lengvai korozija.
 • Tai netoksiška medžiaga ir nepakenks aplinkiniams dantims.
 • Su auksu ant dantų jums nereikia jaudintis dėl lūžių.

Žvelgiant į tokias aukso savybes, pakanka pasakyti, kad tai yra vertingas metalas dantims, atsižvelgiant į tai, kokius daiktus mes dedame. Auksas yra lankstus, tai yra, jis yra labai minkštas ir gali būti formuojamas bet kokia forma nesulaužant. Juodaodis sugalvojo įdėti auksą į burną. Galite būti šokiruoti, kai išgirsite tai, nes juodaodžiai, būdami vergai, dažniau sirgo blogais dantimis. Turi būti išrastas vaistas ir dar prieš tai, kol kas nors kitas pagalvojo, jie žinojo atsakymą, tai yra auksą. Nuostabu, kad juodaodžiai žinojo apie auksą daug daugiau nei bet kas kitas, ir norėdami tai įrodyti, grįžkime prie Kalifornijos aukso karštinės XIX amžiuje, kai daugelis baltųjų vergų savininkų iš Misūrio, Arkanzaso, Teksaso ir Misisipės pasiėmė su savimi juodus vergus. kasybai.

Atsižvelgiant į jo populiarumą ir vertę šiandien, rasti auksą ir naudoti jį odontologiniais tikslais buvo verta. Mažai ką žinojote, bet žmonės Azijos teritorijose, be afrikiečių, taip pat turėjo auksinių dantų. Vergai iš Azijos šalių taip pat buvo gabenami į Kalifornijos aukso karštinę, siekiant išgauti auksą savininkams.

Šiais laikais aukso ar deimantinių grilių įsigijimas įgijo didžiulį populiarumą ir jis buvo stipriausias nei bet kada anksčiau. Netrūksta įvairių metalų ar stilių, iš kurių galite rinktis. Tai gali būti įvairių rūšių auksas, deimantas, sidabras ar net platina. Nesvarbu, ar norite turėti nuolatines ar laikinas kepsnines, tai yra jūsų pačių pasirinkimas. Tačiau čia yra sąrašas kai kurių įžymybių, iš esmės reperių, kurių tapatybės dalis yra grotelės. Pažvelkite į šiuos 19 reperių su auksinėmis grotelėmis.

 • Lil Wayne

aukso grotelės

Lil Wayne mėgsta savo auksines groteles ir turbūt įdomu, ar mes kada nors jį matėme be jo? Nuo tada, kai dirbo pramonėje, jis turėjo auksines groteles, tačiau 2010 m. Interviu jis pasakė, kad jam buvo atlikta dantų operacija, kad būtų pasiekta deimantų apdaila. „Aš mirsiu su šiais. Tai mano dantys “, – tame pačiame interviu jis atskleidė. Jis tai padarė 2009 m., Nes, pasak jo, jis valgė per daug saldumynų, tokių kaip „Skittles“ ir „Starburst“, dėl kurių jo dantys buvo blogos būklės.

 • Skonis Flav

aukso grotelės

Skonis „Flav“ turi labai savitą stilių, kai kalbama apie aksesuarus, nes tai matyti iš didžiulių laikrodžių, kuriuos jis nešioja ant kaklo. Taigi, be jokios abejonės, jis tikrai būtų išbandęs ir auksinių grotelių tendenciją. Jis iš tikrųjų laikomas grilio pradininku. Tai jo prekės ženklas. Beveik 10 metų jis turėjo auksines groteles ir, kadangi jos yra nuolatinės, galbūt net nepažvelgėte į tikruosius jo dantis. Jis netgi pirmą kartą dėvėjo savo grilio rinkinį per ekraną „Excelsior! Nuostabiojo, fantastiško, neįtikėtino ir neįtikėtino Stan Lee gyvenimo šventė “TCL kinų teatre Los Andžele. Kartu su juo jis dėvėjo savo mėgstamą laikrodžio karolį, kurį įkūnijo gražūs ir įvairiaspalviai brangenybės. Jį ne kartą spustelėjo papai su savo auksinėmis grotelėmis.

 • T-Skausmas

aukso grotelės

„T-pain“ daug kartų spustelėjo jo auksines ir geltonas deimantines groteles. Daiktų vertė yra milžiniška trisdešimt tūkstančių dolerių. Tačiau ne tik kosmetinis tikslas, bet ir auksiniai dantys jam padėjo atsigauti po 2009 metais įvykusios avarijos aukso krepšelyje. Auksinės grotelės yra tokia jo asmenybės dalis, kad jis yra žinomas tiek, kiek yra žinomas repavimas. Įdomu tai, kad jis taip pat buvo nominuotas „Choice Grill Award“ apdovanojimui „Kids Choice Award“ renginyje. Tiesą sakant, jis pasirodė MTV VMA (vaizdo muzikos apdovanojimas) visiško aukso stiliaus. Jis buvo pastebėtas iš kilometrų toli su savo putojančiais auksiniais dantimis ir raudona ryškia skrybėle.

 • Krisas Braunas

aukso grotelės

Chrisas Brownas savo santykiuose buvo žinomas dėl dramos, jis taip pat buvo žinomas dėl auksinių grotelių. Jis pirmą kartą jį dėvėjo savo meno parodoje „Dum English“; nors tuo metu jis dėvėjo jį atsitiktinai ant dantų. Vėlesniais mėnesiais jis vėl buvo pastebėtas dėvėdamas visą aukso grotelių komplektą per naktį Holivude.

 • Ludacris

aukso grotelės

Nors Ludacris neturi viso nuolatinių auksinių grotelių komplekto, jis buvo matomas dėvintis groteles dainos „Southern Hospitality“ vaizdo klipe. Tai galėjo suklaidinti jo gerbėjus. Tačiau tai buvo padaryta tik dėl jo vaizdo įrašo.

 • Justinas Bieberis

aukso grotelės

Nenustebkite! Nors Justinas gal ir nėra tinkamas reperis, jo dainose buvo matyti daug repo. Ši jo nuotrauka su visu auksinių grotelių rinkiniu buvo paskelbta internete, o tai sukrėtė jo gerbėjus. Tačiau po kurio laiko tai buvo išvalyta, o tai buvo netikras triukas. Koks palengvėjimas!

 • Jay-Z

aukso grotelės

Jay-Z turėjo grilius, kai tik pradėjo savo karjerą. Vėliau jis juos pašalino, nes tai tikrai nebuvo būtina.

 • Paulius Sienas

aukso grotelės

Žinoma, kad Paulius Wall savo klientams sukūrė daugybę pagal užsakymą pagamintų grotelių, įskaitant visus aukščiausio lygio reperius ir Holivudo aktorius. Jis pats yra reperis ir grilio fanatikas. Jam priklauso ekstravagantiška deimantų ir auksinių dantų aksesuarų kolekcija, tokia kaip jo grotelės. Nelly jį pristatė savo dainoje „Grillz“, kur Nelly pasakė: „vadink mane George’u Foremanu, nes aš parduodu visus„ Grillz “, tai buvo nuoroda į Paulą Wallą. Būtent dėl ​​šios priežasties jis dabar turi savo mados liniją, prekiaujančią kepsninėmis. Jis turi puikių kolekcijų grilių, kurių vertė yra nuo dvidešimt iki trisdešimt tūkstančių dolerių, su plačiu juvelyrinių dirbinių ir deimantų asortimentu. Jis turėjo daug klientų iš Holivudo, pavyzdžiui, „Flavor Flav“. Kool G. Rap ​​ir Big Daddy Kane taip pat yra jo sąraše. Vėliau savo karjeroje jis sukūrė labiau pritaikytas grilius reperiams, tokiems kaip Ludacris, Lil Jon, Outkast ir Goodie Mob.

 • Sultingas J.

aukso grotelės

Džordonas Houstonas, einantis „Juicy J“, iš Memfio repo grupės „Three 6 Mafia“, atvyksta į 78 -ąjį „Oskarų“ apdovanojimą sekmadienį, 2006 m. Kovo 5 d., Los Andžele. Grupė atliks „Oskarui“ nominuotą geriausią originalią dainą „It’s Hard Out Out for a Pimp“ iš filmo „Hustle & Srautas.

Jordanas Houston, garsus kaip Juicy J, turėjo keletą gražių grotelių, kurios net patraukė akį Katy Perry, kuri su juo kūrė dainą. Juicy J netgi paminėjo tai vienoje savo dainų, kur lyrika sakė: „Jai patiko mano grandinė ir aš ją užkabinau su juvelyru. Ji norėjo gauti „Grillz“, todėl daviau jai kontaktą su juvelyru “.

 • Gucci Mane

aukso grotelės

Gucci Mane taip pat sekė savo kolegas hiphopo industrijoje ir įsigijo auksinių grotelių rinkinį. Tačiau 2010 m. Jis nusprendė jas pašalinti. Galų gale, tai tikrai nebuvo jo stilius.

 • Nepilnamečiai

aukso grotelės

Nepilnametis nebijo kartkartėmis pademonstruoti savo aukso grotelių. Papas jį ne kartą fotografavo su savo auksinėmis grotelėmis.

 • Paukščių žmogus

aukso grotelės

Netgi Birdmanas, pradėjęs savo karjerą, pats sportavo puikų auksinių grotelių rinkinį. Tačiau 2017 metais jis nusprendė jų atsisakyti. Ir tai yra žinojimas ir pabaiga.

 • Lil B.

aukso grotelės

Atrodo, kad daugumoje savo nuotraukų Lil B nešioja savo auksines groteles. Tačiau jis tikrai juos dėvėjo ir nusivilko, kaip tai patvirtina „New Yorker“ profilis. Tikriausiai jis gavo tas laikinas kepsnines sau.

 • „Kodak Black“

aukso grotelės

„Kodak Black“ ilgą laiką ant dantų turėjo deimantines groteles. Jo grotelės yra gana ekstravagantiškos, nes pritvirtintos atskirai prie kiekvieno danties ir atrodo kaip atskiros, o ne rinkinys. Jis paskelbė daug nuotraukų su savo grotelėmis. Tačiau tai ne pirmas kartas, kai jam buvo atlikta procedūra, kaip į savo dantis įterpti brangakmenių ar aksesuarų. Anksčiau ant dantų jis buvo padengtas auksu, kuris buvo nuolatinis. Tačiau jis pašalino jį iškart po to, kai jam buvo diagnozuota dantenų infekcija. Jis, žinoma, yra viena didžiausių Holivudo hiphopo įžymybių, nes jo sėkmė buvo gana greita ir greita, kai jis prisijungė prie pramonės ir 2017 m. Pelnė pirmąjį „Billboard Choice“ apdovanojimą. Pažiūrėkime, kiek laiko ši nauja deimantinė grotelė išliks.

 • Kanye

aukso grotelės

Iš pradžių Kanye gavo auksinių grotelių rinkinį, bet, deja, jos patyrė nuolaužas, nes jis pateko į automobilio avariją. Tačiau Yeezy bandė jį pakeisti, pakartodamas visą tualetą už jį. Šį kartą jis negavo tik auksinių grotelių, o prie savo grotelių rinkinio sujungė ir auksą, ir deimantą. Tai gana brangus jo ankstesnių dantų atnaujinimas. Jis nusprendė groteles uždėti tik ant apatinės dantų dalies ir leisti auksui ir deimantui spindėti. Jo dantys daromi dantų implantais, kaip ir Lil Wayne ir Kodak Black atveju. Kaip ir bet kas kitas, jam reikėjo padaryti kažką didelio dėl savo dantų aksesuaro. Štai kodėl, kai jis padarė juos iš naujo, jis žinojo, kad turi būti išimtis. Žinoma, nėra geresnių aksesuarų nei auksas ar deimantas, tačiau tokios įžymybės kaip Kanye neapsiriboja tik laikrodžiais ir grandinėmis. Jie gali būti tokie ekstremalūs, kokie tik gali būti.

 • Nelly

aukso grotelės

Būtent Nelly buvo viso grotelių judėjimo įkvėpėja ar kibirkštis. Viskas prasidėjo nuo jo dainos „Grillz“, kurioje dalyvavo grilis, pradininkas Paulius Wall ir Ali bei Gippas. Daina taip pat yra priežastis, kodėl jis pats taip pat nešioja kepsnines. Grilius jis gavo 2005 metais. Tačiau prie grotelių jis pridėjo „z“, kad atrodytų dar šauniau. Daina pateko į „Billboard“ populiariausiųjų šimtuką ir pasiekė pirmąją vietą ir išliko tokia visus metus. Žinoma, kažką reikėjo padaryti dėl tokio didelio pasiekimo. Daina tapo tokia populiari, kad Paulius Wallas iš tikrųjų atidarė savo studiją pavadinimu „Grillz“ ir tapo tokia didžiulė hiphopo industrijoje, kurią netgi atliko „Destiny’s Child“..

 • Wiz Khalifa

aukso grotelės

Wizas Khalifa yra vienas garsiausių Holivudo reperių ir, kaip ir visi kiti reperiai, jis turėjo tą savitą smūgį nešioti ir tas groteles. Tačiau jis laikėsi iki minimumo ir iš tikrųjų nesiruošė viso griliaus komplekto. Jis buvo labai patenkintas tik vienu auksiniu dantuku.

 • Nicki Minaj

aukso grotelės

Nicki Minaj yra viena iš nedaugelio Holivudo reperių. Ji nuolat stengiasi įveikti lyčių skirtumus muzikos srityje ir apskritai. Nicki Minjab ir dainuoja, ir repuoja, ir yra labai gerai žinomas industrijos veidas. Būdama reperė, ji taip pat ėmėsi karšto dalyko, vykstančio hip -hopo industrijoje, tai yra grotelės, apie kurias visi kalba. Ji taip pat siūbuoja tas žėrinčias auksines groteles taip, kad pranoktų berniukų pastangas. Nors tai nėra nuolatinė atrakcija, ji gali tai padaryti tikrai gerai savo dainų vaizdo įrašuose. Tačiau, kai ji tapo nuolatinė, ji, kaip ir Wizas Khalifa, nusprendė nepersistengti ir pasirinko būti minimalistinė. Ji turi vieną sidabrinę grotelę viršutinėje dantų dalyje. Tai nėra aiškiai matoma, nebent atidžiau pažvelgtumėte į tą gražią burną.

 • $ AP Rocky

aukso grotelės

Taip pat žinoma, kad Asapas Rocky turi savo groteles ir jis išdidžiai nešioja. Genialus jo aukso grotelių rinkinio kūrėjas ir protas yra Jonathanas Rakhsha, kuriam priklauso grilio studija Toronte, Kanadoje. Jonathanas yra auksakalis ir juvelyras. Jis yra toks talentingas, kad savo verslą atidarė dar būdamas koledže. Nors jis sukuria daugybę įvairių brangakmenių ir brangakmeniais inkrustuotų grotelių, pagamintų iš skirtingų medžiagų, auksinės grotelės yra jo stiprioji pusė ir jo specializacija. Gana jaunas talentas, turime sutikti.

Kokios grotelės jūsų dantims tikrai yra sveikos?

Nors grotelės turi daug populiarumo koeficiento, visada geriau paklausti, ar jos yra tokios sveikos mūsų dantims, ar ne? Amerikos dantų estetikos draugijos prezidentas interviu sakė, kad paklaustas apie grotelių įsigijimo pasekmes gali sukelti „dantų emalio eroziją“. Tiesą sakant, tai ne tai. Jie taip pat gali sukelti kitų sunkių ligų, tokių kaip apnašos, infekcija, ėduonis ir blogas burnos kvapas. Įdėję metalus, kurie nėra panašūs į jūsų dantis ir su aštriais kraštais, galite sukelti daugybę pavojų sveikatai. Kai kurie žmonės net patyrė stiprų dantų skausmą, ilgiau nešiojant groteles; spėju, kad tai dėl sunkiojo metalo, iš kurio gaminamos grotelės. Net miegoti su grotelėmis yra pavojinga ir gali skaudėti dantis.

Dantų skausmas gali atsirasti dėl to, kad dantys yra gana jautri sritis, kurioje gali būti dedami sunkieji metalai ir aštrūs daiktai. Daugelis žmonių griežia dantis miego valandomis ar net būdami budrūs, o kai turite groteles, grotelės tampa skausminga veikla ir kenkia dantims. Jis sulaužys apsauginį emalį, padedantį išlaikyti sveikus dantis ir įrodyti ilgaamžiškumą.

Grotelės dažnai buvo lyginamos su petnešomis, nes jos tinka lygiai taip pat, kaip ir petnešos, tačiau jos tikrai neatlieka tos pačios funkcijos kaip petnešos. Grotelės nėra skirtos atlikti tą pačią funkciją kaip jūsų petnešos. Taigi jie tikrai nepadeda išlaikyti jūsų dantų. Kita vertus, iš tikrųjų jie gali tiesiog netinkamai suderinti dantų struktūrą, jei juos nešiojate ilgą laiką.

Būtent dėl ​​šių priežasčių grotelės ar bet koks dantų priedas neturėtų būti dėvimas ilgą laiką. Įsigyti laikinas kepsnines yra daug geriau, nei turėti nuolatines, jei vis dėlto taip užsikrėtėte. Saugiausias odontologo pasiūlytas laikas yra maždaug nuo keturių iki penkių valandų, o tai yra daugiau nei pakankamai. Įžymybėms šis laikas puikiai tinka pasirodyti ir dalyvauti bet kokiuose apdovanojimų šou. Todėl reikia imtis atsargumo priemonių tais atvejais, kai jūsų pačių sveikatai kyla nuolatinė grėsmė. Praneškite mums komentarų skiltyje, kaip jaučiatės įsigiję auksines groteles ir įžymybes, kurios jas sportuoja.

Read more