Auskarų vėrimas

Viskas, ką reikia žinoti apie auskarų vėrimą ar tempimą

Tempimo procesas kūno auskarų vėrimo kontekste yra procesas, kurio metu išgydytas auskaras ištemptas taip, kad jį būtų galima pridėti su tam tikrais papuošalais. Ausys yra labiausiai pradurtos papuošalų rūšys kartu su kitomis, tokiomis kaip pertvaros, liežuvio, auskarų vėrimas ir net lūpų plokštelės. Nors visų rūšių auskarų vėrimas gali būti ištemptas iki tam tikro taško, auskarui, padarytam ant kremzlės, reikia daugiau laiko ištempti ir taip pat yra didesnė tikimybė susidaryti randams, jei jis nepakankamai ištemptas. Odos štampavimas yra labiausiai pageidaujama ištempto auskarų rūšis kremzlės auskarų vėrimo kategorijoje.

Tempimo procesas atliekamas nedideliu kiekiu, kad būtų galima sumažinti išgydyto auskaro pažeidimo galimybę arba atsirasti randų. Jungtinėse Tautose labiausiai ištemptas auskarų vėrimas, nesvarbu, kur jis padidėtų vienu lygiu matuoklio žingsniu vienu metu. Grįžimo taškas arba didžiausias dydis yra 8 mm arba 0 g. Skylė, kuri būtų didesnė už šią, nebūtų artima standartiniam auskarų dydžiui. Kadangi kiekvienas kūnas yra skirtingas ir bet koks auskarų vėrimas, nesvarbu, ar jis ištemptas, ar ne, turėtų būti vertinamas kaip nuolatinė kūno modifikacijos ypatybė. Likusiame pasaulyje, ypač Europoje, papuošalų dydis yra metrinis, tačiau skirtumas tarp standartinio dydžio yra toks pats.

Pirmą kartą oficialiai ištemptus auskarus galima naudoti senovės Egipto kultūroje, kur buvo pradurtas faraono Tutanchamono sarkofagas. Sakoma, kad kita kilmės istorija yra ausies matuoklio naudojimas, kuris prasidėjo Afrikoje į pietus nuo Sacharos. Daugiau apie matuotą ar ištemptą auskarą perskaitysime kitame straipsnyje.

Kas yra auskarų vėrimas ar tempimas

Turinys (spustelėkite, jei norite pereiti)

 • Kas yra auskarų vėrimas ar tempimas
 • Iš kur atsirado auskarai ar tempimas??
 • Auskarų matuokliai
 • Kaip rasti savo kūno papuošalų matuoklį
 • Kodėl svarbu žinoti matuoklį?
 • Ar susitraukimas ar tempimas pradurs ausį?
 • Įrankiai auskarų tempimui
 • Kokie yra ausų tempimo papuošalų tipai?
 • Ausų tempimas: žingsnis po žingsnio vadovas
 • Patarimai, kaip ištempti ausis
 • Auskarų ar tempimo vėlesnė priežiūra
 • Komplikacijos ištempiant ausis
 • Komplikacijų sprendimas
 • 14 Idėjų ir dizaino auskarų ištiesimui ar tempimui
 • Įžymybės su auskarų auskarų vėrimu
 • Auskarų ar tempimo išvada

Nors tai labai ekscentriškas dalykas, tačiau šių dienų jaunimas ne tik pradurtas, bet ir mėgsta ištiesti auskarus. Net jei turite auskarą, kuris buvo pradurtas mažesnio dydžio, kuris gali būti 20, 18 ir net 16 gabaritų, vis tiek galite eiti į priekį ir ištempti juos į didesnį dydį. Be to, nesvarbu, kaip neseniai juos pradurėte. Taip pat galite eiti į priekį ir ištempti savo auskarus prieš 10 metų.

Auskarų ištempimas užtrunka daug laiko, nes norėsite šiek tiek pailsėti po to, kai juos šiek tiek ištempėte. Jei tempiate per greitai, tai gali sukelti rimtų komplikacijų. Jūs netgi galite ištempti bet kokį auskarą, tačiau dažniausiai ištemptas auskaras vadinamas skilties auskaru. Kiti paplitę auskarai yra vidinė kriauklė, pertvara, nosis, bamba, liežuvis ir net ausis.

Iš kur atsirado auskarai ar tempimas??

Otzi ledynas

Otzi yra ankstyviausia dokumentuota pradinė mumija, kurios ausys buvo ištemptos. Nustatyta, kad Otzi kurį laiką gyveno netoli 3300 m. Jo ausys buvo išplėstos iki maždaug 11 mm.

Afrikos kultūros matuokliai

Daugelis Afrikos genčių įgyvendino matavimo ir tempimo praktiką, ypač lūpas ir grafus. Pavyzdžiui, moterims, priklausančioms Mursi genčiai, labai jauname amžiuje lūpos buvo atkirstos plačiau. Kai tik jį atkirsite, moterys pradėjo tempimo procesą. Kai skylės tampa galutinio dydžio, į ištemptą vietą įdėkite molio ar medinių plokščių. Ištemptos ausų kilpos ar lūpos yra moteriškos stiprybės ir grožio simbolis.

Ausų matavimas ar tempimas buvo įprasta praktika tarp masalų genčių Afrikoje, kur vyrai ir moterys dalyvavo šiuose ritualuose. Jie dėvėjo papuošalus, pagamintus iš dramblio kaulo, medžio, ir ištemptose ausyse erškėčius, kurie rodo grožį, jėgą ir netgi ryšį su dvasingumu.

Moterys, priklausančios Fulani genčiai, taip pat turėjo labai unikalų ausų matavimo ar tempimo procesą su auksiniais matuokliais. Tačiau auskarų dydis buvo mažesnis nei kitų genčių. Juvelyrinių dirbinių dydis ir forma skiriasi nuo kitų genčių. Šių rūšių auskarai turi auksinį pakabuko centrą, kuriame yra lankelis, skirtas pritvirtinti prie ausų.

Ausų tempimas Centrinėje Amerikoje

Centrinės Amerikos gentys, tokios kaip actekai ir majai Meksikoje, buvo populiarios dėl didelių ausų kištukų ar mėsos tunelių, kurie simbolizavo turtus ir gerą socialinę padėtį. Majų gentis dažniausiai naudojo nefritą kaip savo pasirinktą elementą, o actekų gentis naudojo auksą, sidabrą ir varį ausų matavimui ar tempimui.

Matavimas visoje Azijoje

Tailando gentys, tokios kaip Lahu, naudoja ausų kilpų tempimo procesą didelėmis papuošalų dalimis. Kitus ausų matavimo ar tempimo pavyzdžius galima rasti visame Azijos žemyne ​​su tokiomis šalimis kaip Japonija, Mianmaras ir Indija. Daugelis žmonių taip pat tikėjo, kad budizmo kūrėjas Gautama Buda taip pat matavo ausų lankelius. Taip buvo dėl to, kad ankstyvaisiais gyvenimo etapais dėvėjo sunkius papuošalus, kuriuos vaizdavo turtai.

Senovės kūno matavimas Senovės Egipte

„King Tut“ yra puikus Egipto ausų tempimo pavyzdys. Šis Egipto faraonas pradėjo valdyti 1332 m. Auksinė jo sarkofago kaukė rodo ištemptas skylutes ausyse. Legendos byloja, kad Senovės Egipto jaunuoliai ausis matuodavo arba tempdavo, kol pasieks pilną brandą. Karalius Tutas mirė labai ankstyvame amžiuje, todėl jis turėjo didžiulius ausų matuoklius.

Septumo matuokliai istorijoje

Pertvara, kurią galima apibūdinti minkštimu tarp dviejų šnervių, buvo pramušta ir ištempta įvairiose pasaulio kultūrose. Ši praktika buvo gana įprasta Amerikos indėnų šamanams, genčių medžiotojams, ritualus atliekantiems žmonėms ir lyderiams. Tai buvo simbolis, reiškiantis lyderio savybes ir ryšį su dvasiniu pasauliu.

Auskarų matuokliai

Jei nuspręsite išsitempti ar išmatuoti auskarus, turėsite palaukti, kol pradiniai auskarai visiškai išgydys. Prieš ištemptą ar matuojamą auskarų vėrimo procedūrą rekomenduojama pradurti bent 6–12 mėnesių gijimo laiką. Kai būsite tikri, kad jūsų ausis pagaliau sugijo, galite pradėti pirmąjį tempimą. Paprastai auskarų ausys, kurios yra pradurtos, yra nuo 20 iki 8 gabaritų. Kuo didesnis bus skaičius, tuo mažesnis papuošalo dydis ir atvirkščiai. Taigi, pavyzdžiui, 16 gabaritų smūgis yra gana mažas, kaip nagų storis, tačiau 0 matuoklio ištemptas ar matuojamas auskaras yra toks pat storas kaip pieštuko trintukas. Papuošalų matuoklio matmenys paprastai yra du – 20 g, 18 g, 16 g, 14 g, 12 g ir tt.

Norėdami įsitempti ar išmatuoti auskarą, turite pradėti lėtai, įskaitant tempimą žingsnis po žingsnio, pvz., Nuo 18 g iki 16 g. Norėdami tai padaryti patys, galite naudoti kūgį, kuris yra per plonas ir yra plonesnis iš vienos pusės, o kitas – didesnis. Tai padidins matuoklio dydį. Galite naudoti kištuką arba tunelį su kūginiu, kad patirtumėte patogiausią patirtį, kurią paprastai rekomenduoja visi kiti. Kištukas arba tunelis bus pritvirtintas prie didesnės kūgio dalies, todėl perėjimas bus sklandesnis. Kūgis paprastai yra tempimo įrankis ir neturėtų būti dėvimas kiekvieną dieną. Jei jums nepatogu savarankiškai ištempti ar išmatuoti auskarą, galite kreiptis pagalbos į profesionalą.

Tačiau, kad ir ką pasirinktumėte, tarp ištempimų reikia palaukti nemažai laiko. Iš esmės mes turime omenyje mėnesį ar daugiau tarp kiekvieno ruožo. Tai suteiks jūsų auskarui laiko visiškai išgydyti prieš pereinant prie kito ruožo. Auskarų vėrimas turi būti visiškai tinkamas, o tai reiškia, kad iš auskaro neturėtų atsirasti paraudimas, uždegimas, plutos susidarymas ar skystis.

Jei ištemptas ar matuojamas auskarų vėrimas pradės kraujuoti, jūsų oda įgaus spalvą arba bus tokia skausminga, kad negalėsite tęsti, nedelsdami nuimkite kūgį ar bet kokius papuošalus. Tai ženklas, kad jūsų ištemptas ar matuojamas auskaras nėra pasirengęs tolesniam tempimui arba tikriausiai darote daugiau jėgos nei įprastai. Taigi jums reikės daugiau laiko, kad auskaras visiškai išgytų, prieš bandydami jį dar labiau ištempti. Jei priverstinai tempiate, tai gali sukelti tam tikrų problemų, pavyzdžiui, išpūtimą, arba oda gali net suplyšti.

Pūtimas yra tada, kai ištempto ar matuojamo auskaro vidinė oda pradeda eiti į išorinę auskaro pusę, kuri suteikia labai storą ir nepatrauklią išvaizdą. Tai gali atsitikti tik priekinėje arba galinėje ausų dalyje. Kartais, jei kenčia nuo rimtų pūtimų, tai galite išspręsti tik atlikę operaciją.

Paprastai skiltys yra pradurtos 20, 18 arba 16 matuokliu, tačiau paprastai tai priklauso nuo to, kur einate, kad padarytumėte ištemptą ar matuojamą auskarą. Kai kurie žmonės, pavyzdžiui, veria auskarus, todėl auskarų dydis bus papuošalų, su kuriais norite pradėti, matas, kurio dydis yra 20.

Kalbant apie kitų rūšių auskarus, dažniausiai sužinosite, kad jie yra pradurti su 14 dydžio auskarais. Kremzlės, nosis, pertvara, bamba ir tt paprastai yra perforuojamos 14 dydžio matuokliu. Įprasto matuoklio matavimai pateikiami lygiais skaičiais, nukreiptais į 00 g, o matuoklio dydis didėja mažėjant kiekiui. Pavyzdžiui, 10 gabaritų auskarai yra smulkesni nei 2 gabaritų auskarai. Didesnėse nei 00 srityse matuokliai žymimi trupmenomis.

Kaip rasti savo kūno papuošalų matuoklį

Be to, ką norėtumėte, kad auskarai būtų ištempti ar išmatuoti, auskarų vėrėjai turi standartinį dydį, kurį jie norėtų naudoti pradėdami ištempti ar matuoti auskarus. Tai taip pat labai priklauso nuo papuošalų vietos. Jei negalite nuvykti į vietinę auskarų vėrimo studiją, kad nustatytumėte, koks matuoklio dydis jums tinka, internete yra daug įrangos. Pavyzdžiui, galite naudoti matuoklio ratą, kuris yra plokščias diskas, į kurį įpjautos kai kurios skaidrės, atitinkančios tam tikrą matuoklio dydį. Jums tiesiog reikia įstumti papuošalus į šias skaidres, kol rasite tą, kuris puikiai tinka. Įpjovos dydis bus atspausdintas tiesiai ant rato.

Tačiau bet kokiu atveju visada geriausia pasikonsultuoti su specialistu ir paklausti savo kainoraščio dėl matuoklio dydžio, jei jis apskritai yra. Nesvarbu, kokį variantą pasirinkote, visada geriau pradėti nuo didesnio matuoklio, kuris yra geriausias kūno papuošalų pasirinkimas. Labai mažas gabaritas, pvz., 18 g ar 16 g, yra labiau linkęs į komplikacijas, kurios sukels daug skausmo ir netgi atmetimo ar infekcijos. Tačiau tol, kol jis bus tinkamai pradurtas, didesnis gabaritas, kurio matmenys yra 14 g arba 12 g, bus dar stabilesnis.

Kai kurie žmonės taip pat bijo, kad auskarų vėrimas 12 g pakenks labiau, nei pradūrus 16 g, ir taip visiškai išvengs didesnio matuoklio. Tačiau svarbu žinoti, kad dabar taip yra. Tai sukels skausmą bet kuriuo atveju. Taip pat reikia pažymėti, kad keletą mėnesių turėsite laikyti naujas ištemptas ar matuojamas auskarus, kad nekiltų jokių komplikacijų ir leistumėte pakankamai laiko tinkamai išgydyti..

Kodėl svarbu žinoti matuoklį?

Kad ir kaip būtų, labai svarbu rasti geriausią matuoklio dydį ir tam yra daug priežasčių. Tai galima palyginti su avimo batų dydžiu. Jei neturite tinkamo dydžio, jausitės nepatogiai ir tai taip pat gali pakenkti jums. Naudodami netinkamą matuoklio dydį, galite rizikuoti patirti fizinių sužalojimų, tokių kaip randai ir ašaros.

Juvelyriniai dirbiniai, kurie bus ploni ar mažesni pagal jūsų matuoklį, gali sukelti tai, kad ištemptas ar matuojamas auskaras susitraukia atgal ir gali plyšti ir pjauti auskarą. Kita vertus, jei jūsų papuošalai yra per stori, jie gali sklandžiai nepatekti į skylę ir netgi sukelti plyšimą, kraujavimą ir kitas problemas.

Todėl svarbu nustatyti tobulą matuoklio dydį, kad išvengtumėte problemų ir atliktumėte sklandų ištemptą ar matuojamą auskarų vėrimo procesą.

Ar susitraukimas ar tempimas pradurs ausį?

Kai jūs ištempiate ar matuojate auskarą, yra tikimybė, kad jie nesumažės iki normalaus dydžio. Taigi, kai nuspręsite pasidaryti ištemptą ar matuojamą auskarą, įsitikinkite, kad esate pasiruošęs visam gyvenimui įsipareigoti gauti nuolatinį tempimą. Nors neįmanoma atkurti ausies pradinės formos, reikia atsižvelgti į kai kuriuos veiksnius, kai auskaras ištemptas arba matuojamas:

 • Dydis apie Ištempti: Kuo aukštesnis jūsų dydis, tuo mažesnė tikimybė, kad auskarų vėrimas normalizuosis. Paprastai 0 g yra žinomas kaip negrįžimo taškas, o tai reiškia, kad kai jūs ištempėte taip toli, nebegrįšite į įprastą padėtį. Kai praduriate 0 g auskarą, galite šiek tiek susitraukti, bet negrįžti į pradinę padėtį.
 • Ilgis apie Ištempti Laikas: Jei jūsų auskarų vėrimas buvo pratęstas kelerius metus ar ilgiau, jis yra gana nusistovėjęs ir, matyt, netinka grįžti prie visiškai standartinio dydžio. Vis dėlto įmanoma susitarti dėl lygio, mažesnio nei gabaritas.
 • Kaip Tai Buvo Ištemptas: Jei auskaras buvo ištrauktas per greitai, ypač jei atsirado žaizdos membrana, matyt, jis negrįš labai greitai. Jei jis buvo sukurtas naudojant skalpelį ar perforatorių, jis tikrai nesusitrauks.

Tai yra keletas veiksnių, kurie leis jūsų auskarui susitraukti arba ne, bet susitraukimo dydis taip pat priklausys nuo jūsų pačių ir kaip jūsų oda reaguoja į ištemptą ar matuojamą auskarą. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir susitraukimo dydis priklausys nuo to. Bet be to, kiekvieno pakeitimas bus savotiškas.

Įrankiai auskarų tempimui

Yra daug įvairių metodų, kurie gali padėti ištempti auskarą. Štai keletas iš jų:

 • Siaurėjantis: Tai vienas iš labiausiai paplitusių ir saugiausių metodų, naudojamų minkštųjų audinių tempimui ištemptų ar matuojamų auskarų, pvz., Ausų skilčių, metu. Taikant šį metodą, kūginiai chirurginiai plieniniai strypai įkišami į auskarą, pirmiausia įleidžiant mažesnę strypo pusę, o skylė lėtai didinama, nes platesnės strypo dalys švelniai stumiamos į skylės vidų. Papuošalas su didesniu matuokliu taip pat įstumiamas, kad ištemptas ar matuojamas auskaras galėtų likti naujo dydžio. Smailinant naudojamas kūginis strypas, specialiai dėl šios priežasties pagamintas kūginis strypas. Jis sutepamas ir įkišamas per fistulę, kol plačiausia kūgio dalis yra lygi su oda aplink auskarą. Tada didesnis papuošalas įstumiamas į vidų ir padaromas lygiagrečiai kūginei galinei daliai. Jis yra kelių dydžių ir yra išskirtinis, nes pabaigoje yra matuoklis. Jų ilgis gali skirtis, tačiau dauguma jų yra 2–3 colių dydžio. Naudojamų kūgių rūkas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno arba akrilo, o kai kurie netgi kelia grėsmę iš platesnio jo galo, kad būtų galima pritvirtinti juvelyrinius papuošalus, kad būtų lengva įdėti. Žmonės kartais taip pat gali improvizuoti daiktus, kad juos panaudotų kaip kūgį, pavyzdžiui, mezgimo adatas, kiaulės plunksnas, kokteilių lazdeles žmonėms, kurie siaurėja namuose. Šis procesas nerekomenduojamas profesionalams, nes iš tikrųjų negalima išmatuoti jų matuoklio. Be to, net ir sterili matuoklio praktika yra būtina ir jos sunku laikytis namuose. Virš 2 g dydžio, kuris yra 6,5 ​​mm arba 0,26 colio, neleidžiama siaurėti. Naudojant kūgį, skylę lengva ištempti, jei ji nėra visiškai išgydyta, todėl ji yra linkusi į daugybę komplikacijų, tokių kaip uždegimas, kraujavimas, patinimas, išpūtimai ir tt. Galite pasirinkti trijų rūšių kūgius:
 • -Akrilas: Tai yra keletas pigesnių kūgių ir, žinoma, vienas garsiausių tarp visų. Juos nėra lengva valdyti ir su jais dirbti, tačiau jie nėra idealus pasirinkimas, jei galite sau leisti geresnę įrangą ištemptam ar matuojamam auskarui.
 • -Plienas: Plieniniai kūgiai yra šiek tiek brangesni nei akrilo, tačiau juos patogiau valdyti ir jie puikiai ištempia ar matuoja. Jie gali būti lengvai sterilizuojami, o tai yra didelis pranašumas prieš akrilinius kūgius.
 • -Įgaubtas plienas: Jie dažniausiai yra tokie patys kaip plieniniai kūgiai, tačiau skiriasi nuo to, nes įrangos nugarėlė yra įgaubta, o ne plokščia. Tai gali atrodyti gana maža, tačiau labai svarbu, kada laikas nuimti kūgį ir pridėti kištukus. Kištuką galima įdėti į įdubą ir labai lengvai jį prastumti. Kūgių, kurių jums prireiks, skaičius priklausys nuo to, kokį tempimą norite atlikti. Jei tik ketinate pereiti nuo 16 g iki 14 g ruožo, jums reikės vieno kūgio, o tai reiškia, kad judėkite į šoną. Bet jei norite kažko daugiau, pavyzdžiui, nuo 16 g iki 8 g, jums reikės kelių kūgių, tai yra, perkelti 4 dydžius aukštyn.
 • -Titanas – Susijęs su plienu, bet lengvas ir gali sumažinti dirginimo galimybę žmonėms su švelnia oda.
 • -Silikonas – Geras elementas bet kokiam antagonistiniam poveikiui panaikinti, tačiau silikoniniai kištukai dažomi greičiau nei alternatyvos ir juos reikia dažniau plauti. Šie kištukai yra lengvi ir lankstūs, todėl didesnis kištukas gali tilpti į fistulę. Kai jis sulankstomas, kad būtų įkištas į ausį, jie išsiplečia ir ištempia ausis. Ausų tempimo fistule procesas yra gana pavojingas ir paprastai nerekomenduojama ištempti silikoninių kištukų dėl lipnaus paviršiaus. Ištempta ausis gali prilipti prie silikono tik tuo atveju, jei panaudotą tepalą išstumia ištempimo spaudimą, kad jis būtų sandarus, o tai gali paveikti infekciją ir sukelti jos plitimą viduje. Taip yra ir todėl, kad pasikeitus temperatūrai silikonas susitraukia ir plečiasi. Jis gali išsipūsti ir išpūsti ištemptą odą.
 • -Ekologiškas – Tai įprasta rūšis, apimanti kištukus, sudarytus iš tokių elementų kaip medis, akmuo ir stiklas. Taip pat turėsite įsitikinti, ar turite vienišus žvakutes, skirtas ištemptiems ar matuojamiems auskarų vėrimams. Vieno įbrėžimo kištukai turi lūpą viename gale, kad padidinus kištuką būtų lengviau interpoliuoti. Tada paviršius be lūpų laikomas guminiu žiedu.
 • Svarmenys: Tai nėra nustatytas procesas, nes jis netempia auskarų labai tolygiai ir gali suplonėti oda aplink auskarą, o tai gali sukelti odos suglebimą ir nukarimą. Taikomi svoriai traukia ausį žemyn. Taip pat kaip svorį galite naudoti sunkius papuošalus, tačiau juos galima nešioti tik trumpesnį laiką, jei juos apskritai galima nešioti. Norint ištempti smūgius, galima praktikuoti didelius, storus papuošalus ar svertus daiktus. Ši sistema nėra visuotinai priimta šiais laikais, nes ji gali sukelti auskarų migraciją ir, ypač ausyse, gali nukreipti į plonantį audinį, kuris kenkia ar reikalauja rekonstrukcinės operacijos. Nepaisant to, tai yra procesas, kurį tradiciškai taiko įvairios visuomenės, tokios kaip „Dayaks“ Borneo mieste, kuriose naudojami pažangūs ausų lankų prailginimo metodai..
 • Odos smūgis: Šis procesas štampavimo būdu išmuša skylę per odą. Odos smūgis yra toks traumuojantis metodas, kaip skamba, tačiau daugelis žmonių jį renkasi, o ne siaurina, kad ištemptų kremzlės auskarus, nes jis turi mažesnę kraujotaką ir gali būti sutraiškytas po siaurėjančio tempimo svorio. Odos štampavimas yra naudingas, nes jis gali būti naudojamas vienu metu ištempti skirtingus matuoklius, tačiau jis rekomenduojamas tik kremzlėms, o ne minkštiesiems audiniams. Tiesiog įsitikinkite, kad prašote profesionalo, kad jūsų ausyje padarytų odos skylę. Tai reiškia, kad reikia naudoti apskritą skustuvą, kurio norimas skersmuo yra pritvirtintas prie odos. Paprastai tai atliekama su ausies speneliu ar kremzle. Tada ašmenys stumiami žemyn ir susukami taip, kad būtų galima išimti nedidelę odos dalį. Priežastis ištraukiama ir papuošalas įkišamas. Papuošalai paprastai yra neužsidegantys arba vienkartiniai pirekso stiklo kištukai, kurių dydis ir skersmuo yra vienodi. Tai naudinga, jei norite pasiekti didelių gabaritų kremzlės auskarus ir dažnai neleidžiama minkštųjų audinių, kuriuos galima lengvai ištempti. Tai taip pat mažiau skausminga ir ne taip kenkia audiniui, kaip naudojant injekcinę adatą, net jei ji turi tą patį matuoklį.
 • Negyvas tempimas: Negyvas tempimas yra matavimo ar ištempimo auskarų procesas, kurio metu į esamą auskarą įdedami dideli papuošalai, nenaudojant jokios kitos įrangos. Kaip ir siaurėjant, tai gali sužeisti fistulę, jei ji nėra visiškai išgydyta. Tai gali sukelti ašaras ar pūtimą, tokiu atveju fistulė būtų stumiama atgal. Kai kurios poros gali šiek tiek išsitempti, o didesnius papuošalus galima įdėti į vidų be jokių komplikacijų, ypač pradūrus liežuvį. Jūs netgi galite pasirinkti savęs tempimą kituose auskaruose, masažuodami audinį, naudodami papuošalus ir darydami mažus apskritimus. Negyvas tempimas – tai tam tikras matuojamas ar ištemptas auskarų vėrimo procesas, kuris yra gana saugus, jei papuošalas tepamas iš visų pusių, kad galėtų lengvai įslysti į ausį. Papuošalų negalima priversti. Pertvaros pradūrimas gali būti ištemptas iki 0 g, naudojant negyvą tempimą ir siaurėjimą.
 • Tefloninės juostos tempimas: Atliekant šį matavimo ar ištempimo auskarų vėrimo procesą, esami papuošalai pirmiausia pašalinami ir aplink juos apvyniojamas plonas nelipnios tefloninės arba PFTE juostos sluoksnis. Ši juosta yra saugi matuoti ar ištempti auskarą. Taip pat daugeliu atvejų naudojama nelipni juosta ir termiškai susitraukiantys vamzdeliai. Tada papuošalai vėl dedami atgal ir auskarų vėrimas pradeda prisitaikyti prie naujo matavimo, nes procesas kartojamas su storesniais juostos sluoksniais. Juosta nėra esminis produktas žmonėms, norintiems atlikti auskarų matavimą ar ištempimą. Juosta padeda paimti aukšto skersmens kištuką ir pridėti šiek tiek pločio, apvyniojant juostelę aplink auskarą. Padidinus juostos storį, galima ištempti ausis už kištuko dydžio. Kištuko užspaudimas gali būti ne toks efektyvus kaip kiti metodai ir juo naudojasi tik žmonės, norintys suklysti iš standartinio matuoklio pločio, kuris yra tada, kai galite rasti pakankamai storą specialią įrangą, kad galėtumėte toliau tempti auskarą. Daugumai žmonių užtektų prilipti prie kūgių, tačiau jei naudojate juostą, turite rasti tą, kuri tinka jūsų ausims ir yra sklandžiai naudojama. Paprastai siūloma politetrafluoretileno (PTFE) juosta. Jei kada nors atlikote ar matėte santechnikos darbus, žinote, kad būtent ši juosta naudojama sriegių sandarinimui. Jis yra plonas ir labai siauras, todėl jį naudoti ir apvynioti yra gana paprasta. Bondage tape yra dar viena juostos rūšis, naudojama matuoti ar ištempti auskarus. Kaip ir PTFE juosta, ši juosta yra plona ir gerai prilimpa. Jis taip pat prilimpa, o tai reiškia, kad jis prilimpa prie savęs ir neturi pasikliauti lipnia puse.
 • Galvos oda: Užuot išgydytos fistulės matavimą ar ištempimą, šis procesas yra naudingas norint išplėsti auskaro dydį naudojant skalpelį, kuris leidžia cituoti fistulės kraštą, kad padidėtų skersmuo. Jis dažnai naudojamas auskarų auskarų vėrimui. Tai puiki technika, kuri taip pat naudojama norint pakeisti kai kurių didesnių auskarų vietą, sujungiant du esamus auskarus į vieną arba padarius didesnio skersmens auskarus, kai rando audinys neleidžia ištempti arba audinys taip suplonėja. tai labai apsunkins tempimą. Skalpavimas yra intensyvesnis, beveik veikiantis būdas ištemptam ar matuojamam auskarui. Pjovimo skustuvas naudojamas nupjauti pakankamai minkštimo, kad būtų galima gauti didesnio dydžio papuošalus. Retais atvejais ašmenys sudeginami tiek, kad pataikytų į odą, o tada papuošalai suleidžiami į vidų. Ši sistema yra linkusi į užteršimą ir paprastai reikalauja ilgo gijimo laiko.
 • Kūginiai nagai ir talonai: Ši sistema naudoja žiupsnelius ar susijusius kūno papuošalus, kad švelniai stumtų į auskarą, kol jis atsidurs aukščiausioje padėtyje, kuri, priklausomai nuo papuošalų, yra centre arba krašte. Ši sistema leidžia papuošalus išstumti taip, kaip suvokiate, ir leidžia atsigauti. Šis metodas yra vienas iš lengviausių ir mažiausiai skausmingų.
 • Tapavimas: Kai auskarų vėrimas jau pasiekė nemažą dydį, teipavimas yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kaip galite ištempti ar išmatuoti auskarus. Tam kištukas ar melodija apvyniojami juostele, kad padidėtų papuošalų matmenys, kurie vėliau įkišami atgal į skylę. Tada ši procedūra kartojama tol, kol ištempimas išgydomas ir pasiekiamas norimas rezultatas.
 • Skalpelis ir kūginis arba pradurti ir siaurinti: Po to, kai praduriate ar skalpuojate, didesnį kūgį galima įkišti tiesiai į skylę, o tai leidžia odai nedelsiant ištempti, kad būtų galima atlikti didesnius matavimus, ir galima atlikti kelis skersmenis. Šis metodas yra retas. Galų gale, tai gana skausminga ir labai pavojinga, nes gali pažeisti audinius. Paprastai to nerekomenduoja ekspertai. Taikant šį metodą taip pat naudojamas perforavimas per odą, o po to – kūginis.

Kokie yra ausų tempimo papuošalų tipai?

Yra daugybė papuošalų rūšių, skirtų ištemptiems ar matuotiems auskarams. Papuošalų gamybai gali būti naudojama daug medžiagų, ypač kai paprastai naudojamos medžiagos yra pernelyg subtilios arba trapios, kad jas būtų galima įdėti į mažo skersmens auskarus. Šios medžiagos apima akmenį, suakmenėjusias medžiagas, medieną, kaulą, ragą, gintarą, bambuką, silikoną ir stiklą, kurie naudojami tempiant ar matuojant auskarus. Priežastis ta, kad kai kurios iš šių medžiagų leidžia auskarui kvėpuoti, o tai neleidžia riebalui susidaryti padidėjusioje ausies skylėje. Papuošalai dažniausiai gaminami iš akrilo arba metalo. Yra pavojų, susijusių su pralaidžių elementų, tokių kaip akrilas, akmuo, mediena, bambukas, ragas, kaulas ar kitos medžiagos, naudojimu šviežiai ar naujai ištemptam ar matuojamam auskarui, nes juose yra mažų ar mikroskopinių skylių, kurios gali sukelti uždegimą. Šie elementai turi ne tik mikroskopines angas, kurios sugauna bakterijas ir gali sukelti infekciją, bet taip pat negali būti autoklavuojamos ar tinkamai dezinfekuojamos, todėl yra neveiksmingos naujam tempimui ar auskarui. Geriausi gryno ruožo elementai, kurie nėra veikiami bakterijų, yra implantuotas plienas, titanas ir stiklas. Taip yra todėl, kad šie elementai nėra poringi ir gali atlaikyti autoklavo karštį ir įtampą, kad prieš injekciją jie būtų tinkamai dezinfekuoti.

Įprasti papuošalai, kurie yra didelėse ištemptose skylėse, yra vadinami kištuku ar net matuokliu, kuris iš tikrųjų yra JAV išleista dydžio sistema. Jis yra gana tvirtas ir cilindro formos. Pabaigoje jis taip pat gali būti išlenktas, todėl jis atrodo kaip balnas. Kitas būdas yra išlaikyti jį vietoje O formos žiedais, pritvirtintais aplink galus. Kitas variantas yra mėsos tunelis, kuris yra suformuotas tokiu pačiu būdu, bet viduryje yra tuščiaviduris. Kiti paplitę papuošalų tipai, skirti ištempti ar matuoti auskarus, yra nagų ir spiralės formos.

Ausų svoriai taip pat pageidaujami įvairaus laipsnio ir dydžio. Jį daugiausia sudaro sidabras arba bronza, tačiau taip pat naudojami kiti elementai, tokie kaip varis ar žalvaris. Kai kurie žmonės yra alergiški arba jaučia reakciją, todėl patartina būti atsargiems dėvint metalą. Ausų rankogaliai, tokie kaip auksiniai, naudojami Pietų Indijoje, suvynioti karoliukai, paplitę tarp Rytų Afrikos masajų, yra keletas kitų ištemptų ar matuojamų auskarų papuošalų pavyzdžių. Tačiau Vakarų šalyse jie paprastai nėra matomi.

Yra daug būdų, kaip galite pasidaryti ištemptą ar matuotą auskarą, kuris tinka įvairioms aplinkybėms. Nesvarbu, ar jau pasidarėte ištemptą ar matuojamą auskarą, ar jį darote, turite būti labai atsargūs dėl papuošalų, kuriuos ketinate įdėti į vidų.

Papuošalai ištemptoms ausims yra dviejų plačiai paplitusių rūšių: kištukai ir tuneliai. Abu yra stulpelio formos ir išlieka ištemptoje auskaro dalyje, tačiau neatitikimas yra tas, kad kištukas yra esminis papuošalas, o tunelis yra toliau kaip žiedinis žiedas, kurį galite pamatyti. Be šios plačios diskrecijos, galite pastebėti keturių tipų kištukus ir tunelius:

Varžtų tvirtinimas: Šie kištukai ir tuneliai yra pora, o ne viena. Šio tipo auskarų prasmė ir mechanizmas pagrįsti jo pavadinimu. Jie susukami, todėl jums tereikia įkišti vieną gabalėlį į skylę, o kitą įsukti į pirmąjį gabalą.

O žiedai: Kištukai ir auskarai su O žiedais įkišami į ištemptą ar matuojamą auskarą, o po to įkišami į mažą guminį žiedą (O žiedą) abiejuose galuose..

Vienkartinis uždegimas: Kištuko ar tunelio plyšys yra papuošalas, neleidžiantis kištukui ar tuneliui šaudyti per ištemptą ar matuojamą auskarą. Vienu pailgėjimu galas, kuris yra be lūpos, įstumiamas į ištemptą ar matuojamą auskarą, o paskui lieka O žiedo pagalba.

Dvigubai užsidegęs: Kaip rodo pavadinimas, šie kištukai ir tuneliai turi lūpas abiejuose taškuose. Tai reiškia, kad jums nereikia naudoti O žiedo, kad jie būtų vienoje padėtyje. Tačiau tokį auskarą įkišti sunkiau. Būtent dėl ​​šios priežasties specialistai pataria jį naudoti tik visiškai išgydžius.

Ausų tempimas: žingsnis po žingsnio vadovas

Ištempti ausį nėra per daug sudėtinga, todėl čia yra 6 nedideli žingsniai, kuriuos galite padaryti (ir pakartoti), kad patys gautumėte nepriekaištingą ištemptą ar matuojamą auskarą. Jei vis dar bijote, nedvejodami kreipkitės pagalbos į profesionalus.

Pirmas žingsnis: Prieš tęsdami ištemptą ar matuojamą auskarą, įsitikinkite, kad jūsų auskarų vėrimas visiškai ištaisytas.

Antras žingsnis: Paimkite karštą vonią arba paglostykite ausies skiltelę. Tai sušvelnins odą ir palengvins jos plėtimąsi.

Trečias žingsnis: Kruopščiai nusiplaukite rankas ir įsitikinkite, kad jūsų naudojama medžiaga taip pat bus išvalyta.

Ketvirtas žingsnis: Sutepkite kūgį ir ausies dalį. Arba, jei dirbate dar didesniam auskarui, naudokite juostelę prie kištuko.

Penktas žingsnis: Teisingai interpoliuokite kūgį ir pradėkite lengvai jį kišti. Nors šis veiksmas gali apimti tam tikrą baimę, jis neturėtų apimti jokių nepatogumų. Jei jaučiate skausmą, turite nedelsdami sustoti. Užbaikite stūmimo procesą ir tęskite tik vėlesniame posėdyje. (Jei skausmas tęsiasi, pasitarkite su auskarų vėrėju arba pasitarkite su gydytoju).

Šeštas žingsnis: Nustatykite kištuką prie kūgio galo ir stumkite jį taip, kad kištukas būtų padėtyje, kai kūgis išlips.

Štai ką turite padaryti, kad pagerintumėte savo patirtį:

 1. Įsitikinkite, kad rankos, auskarai ir papuošalai yra nuplauti.
 2. Masažuokite auskarų vėrimo vietą kelias minutes.
 3. Į auskarą įdėkite didesnį papuošalą. Paprastai tai priklauso nuo naujo matuoklio dydžio, jei jis gali neslysti tiesiai, todėl sklandžiai išstumkite papuošalus. Jums gali tekti naudoti tam tikrą tepalą (vandens pagrindu), kad papuošalai būtų geriau išstumti.
 4. Neverskite papuošalų į auskarą, nes tai gali sukelti didelį odos plyšimą. Jei turite problemų su savo papuošalais, net jei naudojate lubrikantą, galite padaryti pertrauką auskarui ir bandyti kitoje sesijoje.
 5. Išplėtę skylę galite tikėtis skausmo ar dilgčiojimo. Leiskite auskarui išgydyti, kol pereisite į didesnę visumą.

Patarimai, kaip ištempti ausis

Štai keletas mažų patarimų, kurie gali pakeisti jūsų ištemptą ar matuojamą auskarą ir sustiprinti visą procesą:

 1. Matuoklis turi būti keičiamas palaipsniui, o tai reiškia, kad turite leisti jam daug laiko visiškai išgydyti, nes jei bandysite tai padaryti greitai, tai gali pakenkti jūsų audiniams ir taip pat gali atsirasti randų. Su randais susidursite su daugybe problemų, tokių kaip bakterijos, taip pat matuoklio keitimas bus gana sudėtingas ir sunkus.
 2. Nerūdijančio plieno, o ne kitų elementų naudojimas yra daug geresnis, nes tai yra neporinga medžiaga, todėl bakterijos negali patekti. Plienas taip pat yra sunkus, todėl elemento svoriai padės dar labiau ištempti. Kol kas nenorite naudoti kitų elementų, pvz., Akrilo ar vilnos, nes jie yra porėti ir gijimo metu gali pritraukti daug bakterijų. Pastaba: Norėdami išplėsti auskarą, jums niekada nereikės naudoti akrilo, silikono, kaulo, akmens, medžio ar bet kurio kito elemento, kuris nėra plienas ar titanas.
 3. Turite įsiklausyti į savo kūną ir į tai, kaip reaguojate į pradinį ištemptą ar matuojamą auskarą. Kiekvienas žmogus turi skirtingą kūną ir jo skausmo tolerancija yra skirtinga. Nepersistenkite ir neskubėkite.
 4. Turite pirkti tik vieno dydžio juvelyrus. Jūs neturite nulupti matmenų. Pavyzdžiui, po 16 g auskarų vėrimo turite nusipirkti tik 14 g auskarą. Jei praleisite bet kurį matuoklį, jums tai bus tik sudėtingiau.
 5. Kuo ilgiau laikysite savo senesnį matuoklį, tuo lengviau bus įdėti naujesnį.
 6. Įsitikinkite, kad mažesni matuokliai paprastai būna lengviau išleidžiami nei didesni, ypač kai mažesnis matuoklis yra ausyje ilgą laiką. Tsu geriausias pasirinkimas yra palaukti ilgiau, kol jis išgydys, ir tarp tempimų. Mažiausias rekomenduojamas laikas yra likus mažiausiai 2 savaitėms iki naujo ruožo.
 7. Geras būdas nuraminti ir palengvinti tempimo procesą yra naudoti daug simondsijų aliejaus naudojimo vietoje. Tai skystis, gaunamas iš Simmondsia Chinensis augalo – augalo, priklausančio Arizonai, Kalifornijai ir Meksikai. Šį aliejų galite lengvai gauti iš vietinių auskarų vėrėjų ar net parduotuvėje. Tai taip pat puikus dalykas, jei reikia kondicionuoti natūralią medieną ir papuošti ragus. Kai tepate aliejų, turite masažuoti jį aplink ausies skiltelę ar bet kurią kitą dalį, kurią norite ištiesti. Tai gali padėti padidinti odos elastingumą ir netgi palengvinti visą kūgių stumimo pro odą procesą.
 8. Be jojobos aliejaus, dar viena naudinga priemonė yra „Stretch It! juosta. Jis gali būti naudojamas, kai pradėsite įvesti didesnius dydžius ir stengsitės naudoti kūgius. Galite naudoti juostą, kad vienu metu padidintumėte juvelyrikos matmenis bent iki milimetro ar dviejų. Ją galite gauti iš vietinių auskarų vėrėjų, o jos spalvos yra įdomios. Taigi, jūs neturite būti nuobodus. Norėdami jį naudoti, turite supjaustyti juostelę plonomis juostelėmis, kad galėtumėte pritvirtinti visą juostą aplink kištuką. Po kelių dienų aplink kištuką galite pridėti vieną juostos sluoksnį. Tai padės ištempti auskarą, nes dydis lėtai didėjo su kiekvienu juostos sluoksniu, kurį apvyniokite.
 9. Maudydamiesi po dušu taip pat galite pabandyti ištiesti auskarą. Šiltas vanduo padės atlaisvinti odą, o tai padės šiek tiek palengvinti papuošalų slydimą be jokių plyšimo problemų.

Auskarų ar tempimo vėlesnė priežiūra

Kai auskaras bus padarytas, būtina sutelkti dėmesį į tolesnę priežiūrą bent tol, kol auskaras visiškai išgydys. Svarbu, kad jis visada būtų švarus, kitaip tai gali sukelti infekcijas ir sugadinti visą procesą. Apskritai, žmogus turi likti hidratuotas ir valgyti daug maistinių medžiagų, kad oda išliktų elastinga. Taip pat galima gerai išsimiegoti ir apskritai laikytis geros higienos. Tai padeda jūsų imuninei sistemai, todėl viskas priklauso nuo to, kiek laiko jūsų kūnas išgydo smūgį. Stipri imuninė sistema, kurios nesiblaško kitos problemos, pvz., Nepakankama mityba ar išsekimas, sutelks dėmesį į auskarų išgydymą geresniu būdu.

Valymas ir skalavimas: Gydymas neseniai ištemptų ar matuojamų auskarų, kaip ir naujas. Jūs turite išlaikyti auskarą švarų ir leisti jam kvėpuoti, kad jis galėtų tinkamai ir greitai išgydyti. Galite pabandyti nusiplauti jūros druska arba nužudytais tirpalais, kurie veikia kaip antiseptikas ir padės išvengti bet kokios infekcijos vystymosi. Mirkymas padės nuraminti auskarų uždegimą ir skausmą. Patartina nenaudoti alkoholio ar kvapiųjų medžiagų ant gydomojo auskaro, nes jis gali sudirginti odą šalia auskaro.

Drėkinantis: Taip pat reikia vengti bet kokių drėkinamųjų priemonių, kremų, balzamų ir pan. Tačiau auskarų vėrimui galite naudoti emu aliejų. Taip yra todėl, kad drėkikliai užkimš poras ir neleis jiems gerai išgyti, o tai sukels infekcijas ir bakterijas. Emu aliejus skiriasi nuo kitų rūšių aliejaus, kuris padės išgydyti odą, nes jis yra drėkinantis ir giliai įsiskverbęs į odą savo maitinančiomis savybėmis, kurios neužkimš porų ir leis odai tinkamai kvėpuoti..

Šiame aliejuje taip pat gausu gyvybiškai svarbių riebalų rūgščių, kurios padeda vystytis šviežioms ląstelėms, skatina spartesnį gijimą ir mažina randus. Nors emu aliejus turi daug privalumų ir jis neužkimš porų, vis tiek turite jį naudoti apgalvotai ir tiesiog įmasažuoti į odą aplink auskarą, o ne kruopščiai masažuoti auskaro viršuje.

Jei norite ko nors lengvesnio, galite į savo jūros druskos tirpalą įpilti arbatmedžio aliejaus, kuris padarys stebuklus. Prieš įlašindami auskarą, galite įlašinti kelis lašus tiesiai į tirpalą arba įlašinti vieną lašą į įmirkytą medvilnės kamuoliuką. Netepkite arbatmedžio aliejaus tiesiai ant auskarų, nes jį reikia sumaišyti su nešikliu. Taigi galite sumaišyti su kitu aliejumi arba tiesiog jūros druskos tirpalu.

Naudojant muilus: Reikia stengtis nenaudoti muilo ten, kur buvote pradurtas, nes muilas linkęs išsausinti odą ir kadangi ant jo bus auskaras, jis dirgins jūsų odą. Gerai, jei dušo metu ant bambos praduriate muiluotą vandenį, tačiau nusiprausę turite jį nuplauti jūros druskos tirpalu.

Vitaminų vartojimas: Kai kurie auskarų vėrimo ekspertai atrado, kad vitaminų, tokių kaip vitaminas C, cinkas ar multivitaminai, naudojimas yra naudingas skatinant auskarų gijimą. Vitamino D vartojimas saulėje taip pat gali padėti sustiprinti bambos pradūrimą.

Viešieji baseinai: Taip pat, kaip ir maudytis vonioje, o geriausia – nusiprausti po dušu, taip pat turite pasitraukti iš kitų baseinų ar vandens sankaupų. Vandens erdvės, tokios kaip baseinai, sūkurinės vonios, ežerai ir upės, turėtų būti vengiami per pirmuosius metus po pirminio auskarų vėrimo. Taip yra todėl, kad stovėdamas vanduo iš tikrųjų gali priversti auskarus kaupti tam tikras bakterijas ar infekcijas. Jos vengimas padės išvengti bet kokios galimos grėsmės.

Žingsniai, kurių reikia laikytis:

Vykdydami ištemptą ar matuojamą auskarų vėrimo procesą, turite leisti atlikti įprastą priežiūros procedūrą. Tai gana paprastas procesas, tačiau į kiekvieną žingsnį reikia atsižvelgti ir kruopščiai sekti. Jums gali tekti pakartoti procedūrą daugiau nei vieną kartą per dieną. Toliau pateikiami veiksmai, kurių jums gali prireikti po ištempto ar matuoto auskarų vėrimo proceso, kad išvengtumėte bet kokių komplikacijų:

Nuplaukite ištemptus ar matuotus auskarus du kartus per dieną. Užtepkite muilą glicerino pagrindu be kietų priedų.

Mirkyti auskarų vėrimas du kartus per dieną. Tam galite naudoti fiziologinį arba jūros druskos tirpalą ir per kiekvieną sesiją pamerkite ausis apie 5–7 minutes. Taip pat galite nusipirkti druskos tirpalo, kurį bus lengviau naudoti. Pirkdami šį tirpalą turite pažvelgti į sudedamąsias dalis, nes jame neturėtų būti priedų ir alkoholio. Tirpalas turi gerai veikti visų tipų odai, ypač jautriai odai. Pabandykite pasirinkti mažą buteliuką su purškimo purkštuvu, kad būtų lengviau užtepti. Kai pradėsite naudoti fiziologinį tirpalą ant ištemptos ar matuojamos auskaro, gijimo laikas žymiai sutrumpės ir neliks nuolatinio skausmo ar paraudimo.

Masažas ištemptą ar matuojamą auskarą sklandžiai po kiekvieno mirkymo, kad būtų užkirstas kelias rando audinio vystymuisi. Naudokite tinkamą aliejų, pvz., Simondsijų aliejų arba vitamino E aliejų. Jei neturite su savimi aliejaus, nedelsdami stenkitės nepraleisti masažo ir darykite tai sausa ranka.

Jei ištempto ar matuojamo auskarų vėrimo proceso metu susidursite su kokiomis nors komplikacijomis, turėsite imtis kitokio žingsnio. Tokiu atveju turėsite pasinaudoti profesionalia pagalba ir laikytis tokios priežiūros, kurią jums pasiūlys ekspertai. Taip pat svarbu, kad šiuos veiksmus atliktumėte gana kruopščiai.

Komplikacijos ištempiant ausis

Nėra daug pavojų sveikatai, susijusių su ištemptu ar matuotu auskarų vėrimu. Dauguma naudojamų tempimo metodų nesukuria kitos žaizdos, nebent naudojate greitus judesius. Jei asmens oda turi tokį elastingumą ir kraujagysles, dauguma auskarų gali būti ištempti iki pradinio dydžio. Bet koks dydis, didesnis nei 8 mm didžiausiame taške, niekada negali susitraukti už šio taško. Jei vis tiek norite uždaryti šį didžiulį ištemptą ar matuojamą auskarą, gali tekti pasitelkti kosmetinės chirurgijos pagalbą. Kai kurios sąlygos ir sąlygos nustatys, ar ištempto ar matuojamo auskaro skylė grįš į savo įprastą padėtį, ar ne, pavyzdžiui, laikas užtempti, gijimo laikas, dėl kurio ištemptas ar matuojamas auskaras visiškai išgydys. Tačiau kiekvienas žmogus turi skirtingą odos ir reakcijos laiką, todėl tai tikrai priklauso nuo individo.

 1. Kraujavimas ir skausmas yra pirmoji komplikacija, kurios galite tikėtis ir kuri yra gana dažna, kai atliekate ištemptą ar matuojamą auskarą. Tai gali tęstis ilgiau nei tikėtasi, jei nekreipiate dėmesio į skylės padarymo greitį.

2. Pūstiišėjimai gali atsitikti, jei ištemptą ar matuojamą auskarą ištempiate per daug ir dideliu greičiu ir neleidžiate ištemptam ar matuojamam auskarui pailsėti. Išpūtimas yra dažnas reiškinys, kai odos tunelis yra išstumiamas iš auskaro užpakalinės dalies, todėl lūpa išsikiša, o odos audiniai aplink šonus. Jis dar labiau išaugs, jei priversite. Tada turėsite sumažinti matuoklio dydį ir netgi gali tekti jį visiškai pašalinti ir nustoti tempti toliau.

Kaip išvengti ausų pūtimo?

Jei manote, kad išsivystė smūgis, galite imtis reikiamų veiksmų, kai tik tai įmanoma. Jei imsitės veiksmų kuo greičiau, tai padės išvengti nuolatinės žalos. Štai keletas patarimų, kaip to išvengti:

Masažuokite ausį

Yra daug įrodymų, patvirtinančių, kad matuojant ar ištempiant ausies dalį masažas gali padėti atlaisvinti odą. Net profesionalai rekomenduoja 5–10 minučių išmatuotą ar ištemptą vietą masažuoti aliejumi, kad būtų išvengta bet kokio pūtimo.

Užtepkite aliejaus

Galite naudoti aliejų, kad matuotumėte ar ištemptą auskarą drėkintumėte. Tai ne tik padidins odos stiprumą, bet ir sumažins ašarojimo tikimybę. Štai keletas dažniausiai naudojamų aliejų rūšių:

 • Kokosų aliejus
 • arbatmedžio aliejus
 • jojoba aliejus
 • ricinos aliejus

Pradėkite nuo tinkamo matuoklio

Dažniausiai auskarai yra 20 arba 18 dydžio. Dažniausiai siūloma pradėti nuo 16 ar 14 matuoklio, kai pradedate ištiesti ausis. Ištempti ausį daugiau nei 0 g nėra jokio grįžimo taško, nes tempimas yra nuolatinis ir jūs negalite grąžinti savo pradinės ausies išvaizdos. Norėdami uždaryti skylę, jums reikės tam tikros operacijos.

Išpūtimų gydymas

Jei patyrėte perpūtimą matuojant ar ištempiant auskarą, štai ką galite padaryti:

Sumažinkite savo matuoklio dydį

Jei pradėsite pūsti smūgį dėl matuojamo ar ištempto auskarų vėrimo, papuošalus turite sumažinti dydžiu. Daugelis žmonių siūlo, pavyzdžiui, numesti nuo 2 iki 3 dydžių, nuo 4 g iki 6 g. Kai jūsų pūtimas išgydys, galite pabandyti dar kartą padidinti matuoklio dydį, bet vis tiek po vieną.

Nuplaukite druskos tirpalu

Išpūtimo vietą galite išvalyti bent tris kartus per dieną, sudrėkinę ausį druskos tirpalu. Iš anksto paruoštus fiziologinius tirpalus ar druskos tirpalus jau galite įsigyti su auskarų vėrimo įrenginiu arba bet kurioje vaistinėje. Jūs taip pat galite pasigaminti druskos arba jūros druskos tirpalo, nes tam reikia tik jūros druskos ir distiliuoto vandens.

Naminis jūros druskos tirpalas:

Ingridientai:

 • 1 puodelis sterilaus vandens
 • 1/4 šaukštelio jūros druskos (NE valgomosios druskos)
 • Neprivaloma: 2-3 lašai arbatmedžio aliejaus

Nurodymai:

 1. Pirkite sterilų vandenį arba virkite vandenį 5 minutes, kad jį dezinfekuotumėte.
 2. Supilkite 1 puodelį vandens (karščiui atspariame inde, jei šildėte savo).
 3. Sumaišykite 1/4 šaukštelio jūros druskos. Stalo druska nėra puiki galimybė jūros druska, nes joje yra jodo. Negyvosios jūros jūros druska, kaip ir mūsų „Recovery Aftercare“ jūros druska, yra tinkamiausia naudoti jūros druska..
 4. Jei norite, įlašinkite 2–3 lašus arbatmedžio aliejaus, kad gautumėte raminančias ir antibiotines savybes. Internete gausite įvairių variantų, kuriuos galbūt norėsite naudoti.
 5. Leiskite mišiniui atvėsti, kol jis pasieks tinkamą kambario temperatūrą.
 6. Užpildykite nedidelį indą, pavyzdžiui, stiklinę stiklinę ar tiesiog 3 oz vienkartinį skalavimo puodelį, savo „pasidaryk pats“ jūros druskos mišiniu. Sulenkite ir prispauskite puodelio ar indo kraštą prie bambos taip, kad jis padengtų visą auskarą. Tvirtai laikykite puodelį prie odos, kad tirpalas nesiliestų su oda. Laikykite jį mažiausiai 5 minutes, o po to išmeskite panaudotą tirpalą. Taip pat galite panardinti į tirpalą vatos diskelį ir po to 5 minutes tirpalą tepti ant bambos..

3. Ašarojimas gali atsitikti, kai per greitai ištempiate auskarų sritį. Ašarojimas yra viena iš tokių problemų, kurios savaime neišgydys, o ausis atrodys suskilusi ar atvira. Tokiu atveju turėsite pasikonsultuoti su savo gydytoju ar auskarų vėrėju. Jei kenčiate nuo kūno dalių plyšimo, galbūt norėsite kuo greičiau sustabdyti išmatuotą ar ištemptą auskarų vėrimo procesą.

4. Infekcijos gali atsirasti, jei auskarų vėrimas iš tikrųjų nėra tinkamai ir dažnai valomas. Tai taip pat gali atsirasti dėl netinkamų papuošalų.

5. Kvapas Nors auskarai gali atrodyti gerai, tačiau jie ne visada kvepia geriausiai. Taip yra todėl, kad kai matuojate ar ištempiate auskarus, į vieną vietą susirenka daug negyvų odos ląstelių. Kūnas išmeta negyvus įgūdžius, tačiau kūgiai ir kita prie ausies pritvirtinta įranga gali juos išsaugoti. Dėl to atsiras nemalonus kvapas ne tik jums, bet ir kitiems aplinkiniams. Tačiau teks su tuo susitaikyti. Tačiau svarbu žinoti, kad tai nėra kažkas rimto ir tai yra gana įprasta. Tai nenurodo jokios infekcijos, sužalojimo ar nieko blogo. Tačiau jei esate sąmoningas, prieš pradėdami matuoti ar ištempti auskarų vėrimo procesą, tai turite žinoti tikrai.

6. Per greitai tempimas Jei per greitai ištempiate standartinę ausies skiltelę, jei ją atliksite tik keliais matuokliais, ji gali suplyšti ir gali nebepagyti. Tačiau jei tempiate lėtai ir sklandžiai, jis susitrauks ir išgydys save vos per kelias dienas ar savaites. Taigi vienintelė viltis išgydyti ausį, kai ją stipriai ištempiate, yra konstruktyvi operacija.

7. Socialinis priimtinumas Mes galime susidurti su laikotarpiu, kai ausų matavimas laikomas įprastu ir taip pat priimtu visuomenėje. Tačiau mes dar nepasiekėme šio taško. Kai kurie žmonės vis dar mano, kad išmatuotas ar ištemptas auskarų vėrimas yra neįdomus, taip pat ekstravagantiškas ar neprofesionalus. Nesvarbu, ar tai asmeninis pasirinkimas, ar savotiškas mados pareiškimas. Tačiau problemų vis tiek gali kilti, kai susiduriate su potencialiais darbdaviais ir net klientais iš skirtingų pramonės šakų.

Taigi, jūs turite apsvarstyti galimybę pasidaryti ištemptą ar matuojamą auskarą, atsižvelgiant į tai, į kokią liniją norite eiti, nes ištemptas ar matuojamas auskarų vėrimas gali baigtis tuo, kad negaunate savo svajonių darbo arba neįtikinate klientų apie savo darbo rimtumą. Tai nėra visiškai sąžininga, tačiau jūs turite atsižvelgti į realybę ir nuspręsti, kiek toli norite atlikti šį nuolatinį kūno pakeitimą.

8. Matuoklio dydis Tapetai ir papuošalai pažymėti matuokliu, tačiau tik pasikliauti šiuo skaičiumi gali būti gana klaidinga. Taip yra todėl, kad jis gauna ištemptą ar matuojamą auskarą, nėra vieno standartinio matuoklio matavimo, o tai reiškia, kad kiekvienas prekės ženklas turi rudą plotį ir to paties matuoklio matavimus. Taip pat turite atsižvelgti į tai, kad vienas matuoklis ne visada yra toks pat kaip kitas. Du matuokliai skiriasi nuo 8 g iki 6 g, o skirtumas tarp jų yra 1 milimetras. Panašiai tas pats skirtumas yra tarp 2 g ir 0 g, kurie yra dviejų dydžių atstumu, tačiau skirtumas tarp jų yra 2 milimetrai, kurie yra dvigubai didesni.

Be to, svarbu, kad tempimas tarp dviejų toliau esančių matuoklių būtų lėtas procesas. Kad išvengtumėte bet kokių problemų, visada turite būti tikri dėl kūgių ir papuošalų matmenų ir priemonių. Jie suteiks jums aiškesnį supratimą apie tai, ko galite tikėtis ištempto ar matuojamo auskarų vėrimo metu.

9. Chirurgija ir kiti pašalinimo būdai Kai kuriais atvejais jums gali tekti atlikti rekonstrukcijos ar pašalinimo operacijas, kurios atliekamos, jei turite stiprų smūgį. Tai taip pat gali sukelti padidėjusį randą, vadinamą keloidiniu randu. Esant tokiai situacijai, gali tekti jį pašalinti chirurginiu būdu. Yra daug metodų, kurių jums gali prireikti uždaryti ištemptą ar matuotą ausį. Populiariausias ir labiausiai paplitęs iš jų yra pleišto rezekcija, apimanti L formos kirpimą ir ausies skilties perlenkimą. Kiti gydymo būdai gali apimti:

 • lazerio terapija
 • silikoniniai lakštai
 • sustingęs
 • kortikosteroidų šūviai

Komplikacijų sprendimas

Įvertinkite savo simptomus. Jei susiduriate su tam tikrais komp. veiksmų ar problemų, susijusių su auskarų vėrimu, pirmiausia turite išsiaiškinti problemą, prieš pradėdami tiesiogiai ją spręsti. Reikia pasirūpinti bet kokiomis išskyromis, stipriu skausmu ar patinimu ir paraudimu, taip pat bet kokiais fiziniais pokyčiais auskarų vėrimo vietoje, pavyzdžiui, iškilimų atsiradimu, papuošalų padėties keitimu, angos padidėjimu, nei buvo iš tikrųjų ir pan. Tai priklausys nuo jūsų simptomų, su kokiomis problemomis susidūrėte. Jūsų auskaras gali būti tiesiog sudirgęs ar užkrėstas arba jums gali prireikti medicininės pagalbos dėl reakcijos į metalą.

 • Kuo mažiau sunkūs jūsų bruožai, tuo labiau tikėtina, kad jūs lengvai nubraukite auskarą. Kuo kritiškesni jūsų požymiai, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų auskaras bus paveiktas arba susidursite su alergine reakcija.

Susitvarkykite su sudirgusiu auskaru. Jei jūsų auskaras turėjo normaliai išgydyti ir netyčia jį ištraukėte ar miegojote, jį sudirgino baseino vanduo ar kokia nors kosmetinė medžiaga ir patiriate tam tikrų problemų, galite kreiptis į gydytoją. Jūsų auskarų vėrimas taip pat gali jaustis nepatogiai, jei jūsų auskarų perlas yra per ankštas ar per laisvas ir per daug juda pats ar dėl išorinių jėgų. Susierzinęs auskarų vėrimas gali pasirodyti kaip kažkas, kas gali sukelti diskomfortą ir dirginančius simptomus. Tai apima patinimą, paraudimą, diskomfortą, niežėjimą ir tt.

 • Pagalvokite, ar ant šalto kompreso (kurį sudaro gėlas vanduo ir šiek tiek audeklo ar rankšluosčio) ant pradurto paviršiaus. Tai gali padėti palengvinti kai kurias problemas.
 • Palikite brangenybes savo pradurtoje vietoje. Stumdami papuošalą, auskarų vėrimo vietą galite dar labiau apsunkinti.
 • Jei turite kokių nors problemų, aptarkite jas su savo auskarų vėrėju arba apsilankykite jų studijoje, kad jie galėtų pažvelgti į jūsų simptomus ir geriau padėti.

Kova su užkrėstu auskaru.

Pirmą kartą pradūrus auskarą, visiškai normalu susidurti su tam tikru diskomfortu, mėlynėmis ir paraudimu, tačiau reikia atkreipti dėmesį į infekciją. Kai bambos auskaras užsikrečia, atsiranda tokių požymių ir simptomų kaip patinimas, paraudimas, išskyros ir tt. Pradurta sritis gali suteikti šilumos jausmą ir šiek tiek išsklaidyti žalias, geltonas ir pilkas spalvas su nemaloniu kvapu. Kai kuriais atvejais dėl infekcijos taip pat gali pakilti temperatūra.

 • Jei manote, kad jūsų bambos auskaras užsikrėtė, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Jei nesate tikri, kad auskaras yra užkrėstas, galite kreiptis į auskarų vėrėją, kad nuspręstumėte, ar jūsų simptomai yra įprasti, ar yra susiję su infekcija..
 • Neatmeskite auskarų papuošalų, jei manote, kad auskarai yra užteršti. Pašalinus papuošalus, infekcija gali pasunkėti ir pradurti skylutę, todėl auskarai negali tinkamai pašalinti toksinų.

Kova su alergine reakcija. Alerginė reakcija gali pasireikšti praėjus kelioms valandoms po to, kai susižeidėte. Tai yra bendras organizmo atsakas į svetimkūnio kontaktą. Nikelis yra labiausiai paplitusi medžiaga, sukelianti alergiją. Požymiai yra niežulys, bėrimų ar iškilimų susidarymas, šiluma ar šilumos spinduliavimas iš pradurtos vietos, plati skylė ar patinimas aplink auskarų vėrimo vietą. Atsiradus šiems simptomams, jūsų oda taip pat gali išsipūsti, sugriežtinti ar atsipalaiduoti aplink jūsų papuošalus.

 • Papuošalų atmetimas yra natūrali alerginių reakcijų tendencija. Oda bando sumažinti ryšį su papuošalais, todėl auskarų skylės auga ir ištempiamos.
 • Tokiu atveju nedelsdami kreipkitės į auskarų vėrėją, kad jie galėtų iškeisti papuošalus, o jūs galėtumėte pamatyti savo pagrindinį gydytoją ir pradėti gydyti auskarų vėrimo vietą. Jums gali prireikti nustatytos antibiotikų dozės.

Kaip pradurti didesnį matuoklį. Kai kurie žmonės nusprendžia sunkiai ir greitai atlikti ištemptą ar matuojamą auskarų vėrimo procesą ir būti pradurti tiesiogiai naudojant didesnį matuoklį. Taigi jie gali pasirinkti vietoj 18 g skylės arba 20 g skylės su 14 g ar 10 g skylute. Jie gali tai padaryti patys iš namų ir tęsti tai iš ten. Tačiau visada saugu pradėti nuo mažo ir lėto.

Ausų skalpeliai. Ausų skalpavimas yra dar vienas trumpas būdas ištempti ar išmatuoti auskarus. Šis procesas apima ausies pjaustymą, kad gautumėte tam tikrą dydį. Tai greičiau, nei tempimas, tačiau yra daug priežasčių, į kurias turite atsižvelgti, kad to išvengtumėte. Šis procesas yra ne tik skausmingas ir brangus, bet ir tikimybė jį išgydyti yra mažesnė. Visas procesas yra savaime suprantamas.

Rekonstrukcinė chirurgija. Jei ausys buvo ištemptos per greitai ir ilgesnį laiką, jos negalės užsidaryti pačios. Tokiu atveju gali tekti ieškoti rekonstrukcinių procesų, kurie uždarys auskarą ir atkurs ausį į pradinį dydį. Į operaciją taip pat galima atsižvelgti, jei tempimo metu yra sužalojimas. Nors kai kurie asmenys taikė matuoklius, kad sukurtų savo mažus auskarus prie didelės mezgimo adatos kontūro arba labai išsibarstę, daugelis tų žmonių nusileidžia atgailaudami. Jie stengiasi, kad ausų kilpos būtų grąžintos į buvusią būseną.

Tokių trūkumų, atsiradusių dėl matuoklių auskarų, patobulinimas yra augantis tiriamųjų poreikis. Plastinės chirurgijos metodai, uždaro mažesnes skylutes, sukurtas mažesniais matuokliais, yra palyginti lengvi ir nuoširdūs siuvimo būdai. Nepaisant to, vidutinio ir didelio dydžio sužalojimams reikalinga sudėtingesnė chirurginė sistema, o šalia esanti oda naudojama užpildyti sritį, kurioje trūksta minkštųjų audinių, kartu su kitais puikiais ausų formavimo būdais..

Kadangi bėgant metams išaugo ištemptų ar matuojamų auskarų paklausa, taip pat išpopuliarėjo ir jų pašalinimas. Tačiau daugelis žmonių nusprendžia atlikti ištemptą ar matuojamą auskarų vėrimo procesą stiliaus ar religiniais tikslais, tačiau po kurio laiko įsigali kita įsitikinimų sistema ir paveikslėlyje gali atsirasti nauja mados prasmė. Tai labai panaši koncepcija, kurią galima palyginti su tatuiruočių šalinimu lazeriu, kuris pašalina jiems nebereikalingus tatuiruotes. Nors tam tikros kultūros teikia didesnę reikšmę ištemptam ar matuojamam auskarų vėrimo procesui, kitos keletą metų eksperimentavo su ištemptais ar matuojamais auskarais, tačiau pakeitė savo sprendimus pasibaigus neigiamam poveikiui, kuris gali būti fizinis, emocinis, psichinis ar psichologinis.

14 Idėjų ir dizaino auskarų ištiesimui ar tempimui

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Tempimo ar apipjaustymo Piericn

Įžymybės su auskarų auskarų vėrimu

 • Zhavia Ward Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Zhavia Ward ausų skilteles puošia ištemptas arba matuojamas auskaras.

 • Danielle Bregoli Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Danielle Bregoli savo muzikiniame vaizdo įraše, pavadintame BHAD BHABIE – „Aš supratau“, yra ištemptas ar matuojamas skilties auskaras ir apskritas tragus auskaras. Danielle Bregoli taip pat nešiojo pramoninį auskarą ir ištemptą skilties auskarą ant dešinės ausies, ypač savo muzikiniam vaizdo įrašui pavadinimu BHAD BHABIE – „Both Of Em“.

 • Kehlani Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

„Kehlani“ lėktuvo tatuiruotė

Kairėje ausies skiltelėje Kehlani nešioja baltą, apvalų, dekoruotą auskarą, auskarą – štanga ir vieną apskritą auskarą – viršutinėje ausies skilties dalyje..

 • Ariel Bloomer Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Ariel Bloomer mėgsta ištemptoje ausies skiltyje nešioti juodus kištukus.

 • Samantha Maria Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Samantha Maria mėgsta papuošti savo kūną trimis auskarais kairėje ausies skiltyje, raktiniu auskaru, vienu ištemptu ar matuotu auskaru ir mažu smeigtuku trečioje skylėje, žiedu auskaru kremzlėje ir auskaru auskaru

 • Melanie Martinez Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Melanie Martinez savo ištemptose ausyse mėgsta dėvėti širdies formos svarmenis

 • Debra Wilson Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Debra Wilson savo ištemptose ar išmatuotose ausų skiltyse gavo didžiulius ašaros formos tunelius.

 • Yasmine Yousaf Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Yasmine Yousaf išsitempė arba įvertino mažiausiai pusės colio ausų skilteles. Ji dažnai matoma dėvinti skirtingus stilius, tačiau ji mėgsta antroje skylėje nešioti žaibiškus auskarus, atitinkančius jos žaibo tunelius.

 • Carah Faye Charnow Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Carah Faye Charnow mėgsta nešioti plokščią viršūnę smeigtukuose ir auskarus su lankeliais, einančius per ištemptas ar matuojamas ausų skilteles.

ištemptos ausų skiltelės

Carah Faye Charnow taip pat mėgsta nešioti spiralę į ištemptą ausies krapštuką ir apvalios formos smeigtuką savo auskaro ausyje.

 • Stefanie Heinzmann Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Stefanie Heinzmann ištempė arba įvertino ausų lankelius. Ji dažnai mėgsta dėvėti tunelius savo skiltyse ir smeigtukus antroje skylėje.

 • „DEV Gauging“ arba „tempimo auskarai“

ištemptos ausų skiltelės

Atrodo, kad DEV ausys buvo ištemptos ar išmatuotos kažkuriame renginyje praeityje, tačiau ji nenešioja ištemptų ar matuojamų auskarų, ypač viešai.

 • Sierra Kusterbeck Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Sierra Kusterbeck turi ištemptas ausų skilteles. Atrodo, kad jos kištukai yra maždaug 00 dydžio (9 milimetrų arba 36 colių) dydžio.

ištemptos ausų skiltelės

Sierra Kusterbeck mėgsta dėvėti porą „VersaEmerge“ rodyklių auskarų savo kremzlės auskaruose.

 • Lynn Gunn Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Lynn Gunn yra ištempusi ar matavusi ausų kilpas, tačiau ji dažnai nenešioja kištukų

 • Stefanie Heinzmann Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Stefanie Heinzmann kairiojoje ausyje yra auskaras „tragus“, „spiralė“ ir ištemptos arba išmatuotos ausies kilpos. Anksčiau ji taip pat turėjo lūpų žiedą vienoje pusėje. Tikriausiai jai labai patiko, kad ji nusprendė įsigyti dar vieną ir dabar turi žiedus abiejose lūpų pusėse, o nosyje – auskarą.

 • Melissa Marie Green Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Melissa Marie Green nuo 2007 metų ištempė ar matavo ausis ir pasiekė 7/8 colio matuoklį. Paprastai ji dėvi šiuos ašaros formos brangakmenių kištukus, kurie yra „Anatometal Super Teardrop Eyels“ (tai gali kainuoti iki 350–650 USD).

 • Melanie Martinez Gauging arba tempimo auskarų vėrimas

ištemptos ausų skiltelės

Melanie Martinez ištempė arba matavo ausis, kurias puošia kištukais.

Auskarų ar tempimo išvada

Nors ištemptas ar matuojamas auskarų vėrimas nebuvo labai priimtinas dalykas, tačiau vis labiau priimamas šiandienos žmonių. Vis daugiau žmonių svarsto galimybę išbandyti šį stilių kartu su kitomis kūno modifikacijomis. Geriausia ištempto ar matuojamo auskarų vėrimo dalis yra tai, kad ji yra paprasta, mažiau skausminga, prieinama ir netgi saugi. Tačiau jūs turite tai padaryti tik profesionalus.

Jei nuspręsite pasidaryti ištemptą ar matuojamą auskarą, būkite kantrūs ir atlikite tai lėtai, atlikdami daugybę tyrimų. Bet kokie spartieji klavišai gali sukelti rimtų padarinių, kuriems prireiks mėnesių, kad jie atsigautų. Tačiau jei būsite atidūs ir atidūs savo ištemptų ar matuojamų auskarų vėrimo procesui ir jo priežiūros procedūrai, ši kūno modifikacija atrodys tikrai puikiai.